Aukso vagyste įtariamas buvęs sutuoktinis

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės, už tai numatyta griežčiausia bausmės – laisvės atėmimas iki trejų metų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių. Mažeikiškei gana didelių nuostolių atnešusia vagyste kaltinamas jos buvęs vyras.

Įtariamas buvęs vyras

Į policijos pareigūnus kreipėsi 31-erių metų M. Daukšos gatvės gyventoja, pamačiusi, kad pavogti jos įvairūs aukso dirbiniai. Moteris teigė, kad vagystė įvykdyta tarp rugsėjo 25-osios ir spalio 31-osios.
Anot pareiškėjos, iš buto, kuriame signalizacijos nėra įrengta, o turtas nebuvo draustas, dingo įvairių aukso dirbinių už daugiau kaip 32 tūkstančius litų.
Vagyste įtariamas jos šešeriais metais vyresnis buvęs sutuoktinis G. K. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės, už tai numatyta griežčiausia bausmės – laisvės atėmimas iki trejų metų.

Apvogė patalpas

Dvi vagystes namų šeimininkai pastebėjo šeštadienio rytmetį ir iškart kreipėsi į policiją, tačiau įtariamųjų kol kas nenustatyta.
Pusę vienuolikos ryto apvogtą garažą ir ūkinį pastatą aptiko Žiogaičių kaimo gyventojas. Iš pastatų vagys išvarė benzininį keturratį „Poliais“, išnešė du benzininius pjūklus „Husqvarna“ bei kitus daiktus, padarydami žalos už dešimt tūkstančių litų. Paskutinį kartą daiktai buvo vietoje lapkričio pirmąją.
Vienuoliktą valandą ryto gautas pranešimas apie vagystę iš ūkinio pastato sodų bendrijoje „Šarma“. Atstūmę langą, vagys įsibrovė į pastato vidų ir išnešė elektros įrankius bei kitus daiktus, kurių vertė – 1755 litai. Įtariama, kad vagystė įvykdyta naktį, nes penktadienį šeštą valandą vakaro daiktai dar buvo vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*