Bibliotekoje – Laisvės gynėjų dienai skirtas rytmetys

Janinos KELERIENĖS nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos miesto filiale vyko rytmetys „Mes minime Sausio 13-ąją“, skirtas Laisvės gynėjų dienai. Bibliotekoje apsilankė Sedos darželio „Bitučių“ grupės vaikai su auklėtoja Astra Stonkuviene.
Renginio pradžioje bibliotekininkė Janina Kelerienė papasakojo apie įvykius Lietuvoje prieš 27-erius metus, paminėjo žuvusius Lietuvos didvyrius.
Buvo pristatytos skaidrės, kuriose parodytos įvairios lemtingų įvykių nuotraukos, trumpai papasakota apie kiekvieną matomą vaizdą. Jose vaikai pamatė ir Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos fasadą, ant kurio buvo užkabintas plakatas su raudonu kryžiumi, kuris reiškė, kad toje vietoje pagalbos galėjo kreiptis sužeistieji. Vaikai atkreipė dėmesį į keliose nuotraukose matomus žmones, kurie vaikščiojo su baltais apsiaustais, pažymėtais raudonu kryžiumi. Tai buvo budintys medikai, kurie galėjo suteikti skubią pagalbą. Nuotraukose užfiksuoti vaizdai, kuriuose matyti tankai, kariniai sunkvežimiai, barikados, ant kurių buvo vaikų piešiniai.
Antrojoje rytmečio dalyje vaikai piešė savo įspūdžius, kaip jie įsivaizduoja Laisvės gynėjų dieną.
Loreta MICKIENĖ,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos miesto filialo vyresnioji bibliotekininkė

Loretos MICKIENĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video