Buknaičių kaimas tapo 40-ąją „Saugios kaimynystės“ grupe

Nuotrauka iš policijos archyvo

Trečiadienį Mažeikių rajono Reivyčių seniūnijos Buknaičių kaime vyko susitikimas su bendruomene. Buvo minima Gedulo ir vilties diena, be to, Buknaičių kaimas prisijungė prie „Saugios kaimynystės“.  
Dalyvaujant Reivyčių seniūnui Stanislovui Puteliui, bendruomenės pirmininkui ir kitiems nariams, Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Bumblys ir bendruomenės pareigūnė „Saugios kaimynystės“ grupės pirmininkui Alvydui Budžiui įteikė 40-ąją „Saugios kaimynystės“ iškabą. Džiugu, kad vis daugiau rajono gyvenviečių prisijungia prie šios iniciatyvos, tad komisariato vadovas, bendruomenės pareigūnė linkėjo gyventojams gyventi saugiau, išlikti pilietiškais ir bendruomeniškais, puoselėti savo gyvenamąją aplinką ir kitų susitikimų metu pasidžiaugti gražiais kartu nuveiktais darbais.
Šiuo metu Mažeikių rajone jau įsteigta 40 „Saugios kaimynystės“ grupių.
Mažeikių rajono gyventojai, besidomintys ar norintys prisijungti prie „Saugios kaimynystės“ iniciatyvos, gali kreiptis į Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnę adresu Gamyklos g. 36, 309 kabinetas, Mažeikiai arba tel. 8 616 28 849.
Audronė JURDONAITĖ-OSTRAUSKIENĖ,
Telšių apskr. VPK Mažeikių r. PK Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*