Darželio vaikai lankėsi bibliotekoje

Janinos KELERIENĖS nuotrauka

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos miesto filiale antradienį į rytmetinį renginėlį „Knyga – lyg saulės šviesa“ atėjo Sedos darželio „Bitučių“ grupės vaikai su auklėtoja Irena Monstavičiene.
Susitikimo pradžioje auklėtoja Irena papasakojo, kad, ruošdamiesi kelionei į biblioteką, jie su vaikais aptarė, kuo biblioteka skiriasi nuo knygyno. Bibliotekos misiją pristatė bibliotekininkė Janina Kelerienė: „Knyga – pagrindinis žinių šaltinis. Joje, lyg dideliuose pilies rūsiuose, slypi pasaulio turtas, perduodamas iš kartos į kartą nuo seniausių laikų. Ką žmonės išmoko, užrašė, nupiešė, paliko knygose, todėl dabar mes turime tiek daug informacijos apie viską.“ Sudominus vaikus gražiomis istorijomis apie knygų reikšmę, jie pažiūrėjo ir aptarė filmuką „Stebuklingas varpelis“.
Renginio pabaigoje vaikams buvo parodytas vaikiškų knygų fondas, paaiškinta, kaip knygelės dėliojamos į lentynas, kokios jos būna skirtingos: nuo didžiausios iki mažiausios, nuo storiausios iki ploniausios, yra knygelių su muzikėlėmis, išmaniosiomis programėlėmis. Auklėtoja Irena ir bibliotekininkė Janina padėkojo vaikams už gražų elgesį bibliotekoje, pagarbą knygelėms, tikėdamos, kad ir tapę mokinukais vaikai mylės knygutes.
Loreta MICKIENĖ,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos miesto filialo vyresnioji bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*