Jaunuoliai nusiaubė automobilį

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sekmadienį rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo –  pareigūnai ieško lazdomis ir akmenimis besišvaisčiusių Viekšnių miestelio jaunuolių.

Pirminiais tyrimo duomenimis, šeštadienio vakarą į Viekšnius tėvo automobiliu „Volvo S80“ su draugu atvažiavo devyniolikmetis Akmenės gyventojas. Jis atvyko tikėdamasis parduoti viekšniškiui MP3 grotuvą. Susitikus pirkėją, šis įsėdo į automobilį, tačiau apžiūrėjęs pirkinį, nusprendė jo atsisakyti.
Kai viekšniškis išlipo, vairuotojas pasigedo ant galinės sėdynės gulėjusio mobiliojo ryšio telefono. Po kelių nesėkmingų bandymų pagaliau susisiekęs su viekšniškiu, jis paprašė grąžinti, jo įtarimu, paimtą telefoną. Šiam atsakius, jog telefono jis neėmęs, pokalbis baigėsi.
Akmeniškiai nutarė dar pasivažinėti po Viekšnius. Apie dvidešimtą valandą jie atsidūrė Vytauto gatvėje. Pirminiais tyrimo duomenimis, ten vaikinai pamatė atbėgančių jaunuolių, kurie buvo ginkluoti lazdomis ir akmenimis, būrį. Nukentėjusiųjų žodžiais, bene penkiolika automobilį užpuolusių vaikinų išdaužė jo langą, apgadino kėbulą.
Pareigūnai šiuo metu tiria visas įvykio aplinkybes ir ieško, kas įžūliais veiksmais sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką.

4 Atsakymai į “Jaunuoliai nusiaubė automobilį”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  tie akmeniskiai visai ne mp3 parduot tebuvo atvaziave o mustis

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  taigi pats jaunuolis kuris važiavo su ta masina prisidirbo vieksniskiams, ir tegul duodamas interviu nemeluoja ;)

 3. To rugpieniu kaime nieko naujo parašė:

  tarp ju buvo ir merga… :D

 4. rugpieniu kaime nieko naujo parašė:

  Trukst tu smegenu tiem piemenim.Merga geriau kokia apsizerge sedetu ziemos vakarais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video