Lankytojų pamėgtam parkui – našlaičio dalia

Autorės nuotr.

Vis dažniau lietuviai, turėdami laisvo laiko, išsiruošia į gamtą. Viena iš žmonių pamėgtų pramogų – keliavimas įvairiose vietovėse įrengtais gamtos takais.
Vienas toks – „Mangusto“ parko takas, esantis Mažeikių rajone, irgi sulaukia lankytojų. Tačiau žmonės pastebi, kad pastaruoju metu šis parkas ir per jį vedantis takas tapo apleistais.

Kodėl leidžiama nykti?

Į redakciją paskambino viekšniškis. Savaitgalį drauge su šeima jis, nutaikęs valandėlę, kai lauke nelijo, nuvyko į Kegrių kaime, šalia Virvytės upės, įrengtą „Mangusto“ parko taką. Pasak pašnekovo, viekšniškiai ir aplinkinių kaimų gyventojai, keliaudami į šią vietą, sako, kad važiuoja „prie buvusio restorano“.
Tačiau tai, ką viekšniškis pamatė vaikščiodamas „Mangusto“ parke, jį nuliūdino.

Autorės nuotr.

„Santarvės“ skaitytojas apibūdino esamą situaciją, tačiau kvietė patiems atvažiuoti ir ją įvertinti.
„Neabejoju, kad takui įrengti buvo panaudoti dideli pinigai. Anksčiau, kiek ten nuvažiuodavau, matydavau, kad žmonės tą parką mėgsta ir jame dažnai lankosi. O dabar ten vaizdelis liūdnas, parkas neprižiūrimas. Kodėl taip viskas apleidžiama, kodėl leidžiama sunykti tam, kas sukurta? Kas čia yra – niekas nemato, kad ten tokia situacija, ar elementarus neūkiškumas?“ – samprotavo pašnekovas.

Siekė, kad būtų naudinga visuomenei

Nuvažiavome ir įsitikinome viekšniškio žodžių teisingumu.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Lankytojų pamėgtam parkui – našlaičio dalia”

  1. Vietiniai vis tiek žino apie ką eina kalba parašė:

    Gal Užventės, gal Kegrių, bet tinklalapyje, kuris reklamuoja kur žmonėms apsilankyt, to parko adresas toks: čia rašoma taip: https://www.pamatyklietuvoje.lt/lankytinos-vietos/mangusto-parko-takas/4639

  2. Skaitytoja parašė:

    Pastaba: Parkas yra ne Kegrių, o Užventės kaime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*