Mažeikiuose paminėtas Sąjūdžio gimtadienis

Autorės nuotr.

Praėjusią savaitę buvo minima Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio įkūrimo 32 metų sukaktis.

Sąjūdžio Mažeikių skyriaus nariai ir jų svečiai iš Klaipėdos, Naujosios Akmenės šią sukaktį ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias metines paminėjo šeštadienį drauge atidengdami koplytėlę.
Pasak Sąjūdžio Mažeikių skyriaus tarybos pirmininko Antano Poškaus, sąjūdiečiams paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo sukakties tikrąją dieną – kovo 11-ąją, šiemet nepavyko. Nors oficialiai Lietuvoje karantinas tada dar nebuvo paskelbtas, buvo mąstoma apie tai, kad, siekiant užtikrinti saugumą, suplanuotą minėjimą teks nukelti į vasarą, o tuomet drauge paminėti ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį, ir Sąjūdžio 32-ąjį gimtadienį.

Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Antanas Poškus. Autorės nuotr.
Autorės nuotr.

4 Atsakymai į “Mažeikiuose paminėtas Sąjūdžio gimtadienis”

 1. svd parašė:

  o ku ta rimkiene ten daro? apkasus gal kase kur nors? :)))))))

 2. manau parašė:

  Ne vieta po šiuo straipsniu savo tulžį lieti

  1. DAIVA parašė:

   Čia ne tulžis liejama, o tikra tiesa.

 3. DAIVA parašė:

  2019 m. sausio 15d. Mažeikių rajono savivaldybės Etikos komisija sprendimu Nr. T20-1 nusprendė pripažinti, kad Lina Rimkienė pažeidė LR valstybės politikų elgesio kodekso 4 straipsnio 6 dalyje įtvirtintą pavyzdingumo principą. Buvo rekomenduota L.Rimkienei viešai atsiprašyti.

  2020m. vasario 7d. Mažeikių rajono savivaldybės Etikos komisija sprendimu Nr. T20-3 nusprendė pripažinti, kad Lina Rimkienė nevykdydama Etikos komisijos 2019m. sausio 15d. sprendime Nr.T20- 1,,Dėl Linos Rimkienės” nurodytos rekomendacijos viešai atsiprašyti, pažeidė LR valstybės politikų elgesio kodekso 4 straipsnio 6 punkte įtvirtintą pavyzdingumo principą.

  Iki pat šiol konservatorių partijos narė L.Rimkienė nėra įvykdžiusi 2019m. sausio 15d. Etikos komisjos sprendimo – viešai neatsiprašė.
  Seniau,pasak, senolių ir tėvų,kurie apšmeižę asmenį neatsiprašydavo, tai tokius žmones vadindavo kiaulėmis.
  Dabar laikai keičiasi, ,,modernėjame”, todėl į vicemerės kėdę atsisėdo ir ,,kiaulė”. Kokia rinkimų kova buvo – tokia ir mero V.Macevičiaus komanda.

  Nuotraukoje matosi ir ,,kiaulė vicemerė” sėdinti šalia kunigo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*