Mokiniai supažindinti su vaikų literatūros fondo knygomis

Snieginos CHRIŠČINAVIČIENĖS nuotr.

Trečiadienį Viekšnių gimnazijos 2a klasės moksleiviai ir jų mokytoja Sonata Mylienė buvo pakviesti į Mažeikių rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Viekšnių filialą.
Šio renginio tikslas buvo supažindinti vaikus su turima vaikų literatūros įvairove.
Bibliotekininkė pristatė moksleiviams knygas, kuriose pateikti eilėraščiai, apsakymai, pasakos, eiliuotos pasakos, pasakaitės, sutrumpintos pasakos, skaičių pasakos, nuotykiai, pasakėčios, patarlės, mįslės, eiliuotos mįslės, žaidimai, skaičiuotės, sakmės ir padavimai; taip pat su įvairiomis enciklopedijomis. Moksleiviams buvo pristatyta knyga „Mano mažutės dienos“, kuri labai patraukli tiems moksleiviams, kurie nori viską rasti vienoje knygelėje.
Vėliau pereita prie naujai gautų knygų apžvalgos. Naujas knygas vartė ir ištraukas skaitė patys moksleiviai. Mokytoja džiaugėsi, kad mokiniai yra žingeidūs ir darbštūs, puikiai skaito, o reikalui esant tampa kūrybingais, nes kaip tik šiuo metu bibliotekoje yra pateikti jų klasės mokinių sukurti 5 ketureiliai, kuriuos moksleiviai renginio pabaigoje perskaitė visiems.
Teminis renginys buvo naudingas. Vaikai sužinojo apie bibliotekoje esančių knygų įvairovę, kuo jos viena nuo kitos skiriasi, kaip atėjus į biblioteką pasirinktį reikiamą knygą ir kur jos ieškoti.
Sniegina CHRIŠČINAVIČIENĖ,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Viekšnių filialo bibliotekininkė

Snieginos CHRIŠČINAVIČIENĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*