Neblaivus vairuotojas įkliuvo ketvirtąkart

Neblaivus vairuotojas pareigūnams įkliuvo ketvirtąkart. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį per dvi avarijas mūsų rajone sužeisti keturi žmonės. Tą patį vakarą pareigūnams jau ketvirtą kartą neblaivus įkliuvo Knabikų kaimo gyventojas. Važinėjimasis užsipylus akis iki šiol jam kainavo septynis tūkstančius litų baudų.

Sužeisti keturi žmonės

Šeštadienį apie devintą valandą ryto Skuodo gatvėje automobilis „Mazda626“, kurį vairavo 61-erių metų Adomas M., partrenkė per gatvę ėjusį 75-erių metų mažeikiškį. Vyriškis dėl sužeidimų paguldytas į Mažeikių ligoninės traumatologijos skyrių. Gatvę pėsčiasis kirto per pėsčiųjų perėją, dėl avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Tą patį vakarą keliu Skuodiškiai–Ketūnai–Plinkšės automobiliu „BMW“ važiavo devyniolikmečių kompanija. Dėl viršyto saugaus greičio automobilis tapo nevaldomas, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.
Iš ketveriukės tik vienas vaikinas nenukentėjo, tuo tarpu devyniolikmetės Viktorija S., Diana S. ir vairuotojas Paulius M. greitosios medicinos pagalbos ekipažo buvo pristatyti į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių. Suteikus pagalbą jaunuoliai išleisti gydytis ambulatoriškai.

Ieško avarijos liudininkų

Sekmadienio vakarą du automobiliai susidūrė šviesoforu reguliuojamoje M. Daukšos ir Žemaitijos gatvių sankryžoje. Per avariją suniokotas automobilis „VW Passat“, kurį vairavo šiaulietis Aldevidas J., ir automobilis „Audi A6“, prie kurio vairo sėdėjo mažeikiškė Roberta L.
Nors avarijoje niekas nenukentėjo, tačiau įvykį įregistravo rajono kelių policijos pareigūnai: tuo metu šviesoforas veikė, abu vairuotojai tvirtino važiavę esant leidžiamam šviesoforo signalui.
„Norėtume, kad atsilieptų avarijos liudininkai. Reikėtų kreiptis į rajono kelių policijos poskyrį. Tik tokiu būdu bus nustatytas avarijos kaltininkas, nes dabar vairuotojų parodymai vienas kitam prieštarauja“, – pagalbos tikisi patrulių būrio viršininkas Nerijus Gurauskas.

Vairavimas sukėlė įtarimą

Šeštadienį pusę devynių vakaro V. Kudirkos gatvėje budėjęs policijos ekipažas pastebėjo įtartinai važiuojantį automobilį „Audi 100“, kurį nuspręsta sustabdyti patikrinti. Įtarimai pasitvirtino: 45-erių metų Knabikų kaimo gyventojui Vytautui K. nustatytas 3,38 promilės girtumas. Vyriškis važiavo neturėdamas vairuotojo pažymėjimo, o paaiškinime išdėstė trumpai drūtai: „Gėriau degtinės, sidro, alaus ir važiavau į Laižuvą“.
Pareigūnai išsiaiškino, kad vairuotojo pažymėjimo jis neteko prieš dvejus metus, o atgauti jį turėjo šių metų birželio pabaigoje.

Įkliuvo neblaivus

Iš viso per savo vairuotojo karjerą knabikiškis į policijos rankas pateko jau ketvirtąjį kartą. Pirmą kartą, kai į alkoholio tikrintuvą įpūtė 3,19 promilės, pateko 2005 metais. Tada atsipirko dviejų tūkstančių litų bauda.
Po metų Vytautas K. pasiekė 3,99 promilės ir buvo nubaustas trijų tūkstančių litų bauda, o vairuotojo pažymėjimas jam buvo atimtas trejiems metams.
2010 metais vyriškiui nustatytas 2,76 promilės girtumas ir vairuotojo pažymėjimas atimtas dvejiems metams bei skirta dviejų tūkstančių litų bauda. Visas baudas knabikiškis sumokėjo, o vairuotojo pažymėjimo atgauti nespėjo.

One Reply to “Neblaivus vairuotojas įkliuvo ketvirtąkart”

  1. Tomas parašė:

    Tokiam teisiu isvis nereikia atiduoti,nes yra piktybinis pazeidejas.kaip jis praeina kursus pas psihologus?
    Jei nebus imtasi kokiu nors priemoniu pries si asmeni ,tai ateityje cia skaitysim visai kitokio turinio straipsni.
    Aisku geriau to nereikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video