- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Nepaisė šviesoforo signalo – pateko į ligoninę

Šviesoforas, esantis Žemaitijos ir Sodų gatvių sankryžoje, atlaikė automobilio „BMW“ smūgį. Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Šeštadienį Žemaitijos ir Sedos gatvių sankryža buvo itin nesėkminga: rytą čia sužeistas pėsčiasis, vakare vairuotojas trenkėsi į kelio ženklą ir pabėgo iš įvykio vietos.
Sekmadienį nuo kelio nuvažiavo neblaivi vairuotoja.

Sužeistas pėsčiasis

Šeštadienio rytą įskaitinė avarija užfiksuota Žemaitijos ir Sedos gatvių sankryžoje. 69-erių metų pėsčiasis E. M. gatvę bandė kirsti neatsižvelgdamas į tai, kad dega draudžiamas šviesoforo signalas. Jį partrenkė automobilis „Audi 80 Avant“, sužeistasis paguldytas į Mažeikių ligoninę.
Vienuoliktą valandą vakaro toje pat sankryžoje užregistruota dar viena avarija. Automobilis „Audi A4“ nesilaikė saugaus greičio, trenkėsi į kelio ženklą ir nuvažiavo. Nors vairuotojas R. P. apie sukeltą avariją policijos neinformavo, vėliau jis buvo surastas.
Sekmadienio vidurnaktį iš avarijos vietos spruko, bet buvo surastas ir automobilį „BMW 316“ vairavęs E. L. Jis Žemaitijos ir Sodų gatvių sankryžoje trenkėsi į šviesoforą ir jį nulenkė.
Abiem vairuotojams gresia bauda nuo trijų iki keturių tūkstančių litų bei vairuotojo pažymėjimo atėmimas laikotarpiui nuo trejų iki penkerių metų.

Paliko dokumentus ir nuvažiavo

Sekmadienio vakarą pravažiuodami pro senąjį kelią į Sedą prie Nausodės kaimo vairuotojai pastebėjo į dirvas nuvažiavusį automobilį „Mazda 626“. Atvykę policijos pareigūnai prie automobilio sutiko Ketūnų gyventoją J. J., kuri prisipažino vairavusi mašiną.
Patikrinus blaivumą, jai nustatytas 2,04 promilės girtumas. Moteris paaiškinimo nepasirašė, susistabdė pravažiuojantį automobilį ir, palikusi visus dokumentus pareigūnams, nuvažiavo.
Neblaivus panevėžietis R. K. ilgam atsimins viešnagę mūsų rajone. Sekmadienį apie trečią valandą nakties jo įtartinai manevruojantis automobilis „Renault Megane“ patraukė Viekšniuose, Papilės gatvėje budėjusių pareigūnų dėmesį. Sustabdžius mašiną, nuo vairuotojo policininkams padvelkė alkoholio kvapas. Vyras, kuriam nustatytas 2,34 promilės girtumas, tvirtino gėręs alaus.