Organizuojamas penktasis saugiausios mokyklos konkursas

Praėjusiais moklso metais saugiausia pripažinta Senamiesčio pagrindinė mokykla. Nuotrauka iš policijos archyvo

Jau penktus metus mažeikiškiai policijos pareigūnai ir rajono Savivaldybės švietimo skyrius organizuoja tradicinį konkursą  „Saugiausia mokykla“.


Organizuoja penktą kartą 

Konkursą „Saugiausia mokykla“, kuriame varžėsi penkios rajono mokyklos, 2012–2013 metais laimėjo Senamiesčio pagrindinė mokykla. Beje, ši mokykla konkurse pripažinta geriausia ir pirmaisiais metais. Saugiausiomis yra tapusios Gabijos gimnazija bei Židikų M. Pečkauskaitės vidurinė mokykla. 
Konkurse gali dalyvauti visos Mažeikių rajono bendrojo lavinimo pagrindinės, vidurinės mokyklos ir gimnazijos.
„Konkursu siekiama į visuomenės ir mokyklos bendruomenės saugumo užtikrinimo procesą įtraukti moksleivius, skatinti juos bendradarbiauti su policijos darbuotojais, dalyvauti administracinių teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų prevencijoje.
Poskyrio pareigūnai kartu su Švietimo skyriaus specialistais išanalizuoja duomenis, kuriose mokyklose mokiniai per pastaruosius mokslo metus padarė mažiausiai arba iš viso nepadarė administracinių teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų ir paskelbia nugalėtojus“, – apie konkursą kalbėjo prevencinio poskyrio viršininkas Arūnas Bubliauskas.


Nugalėtojai paaiškės birželį 

Duomenys komisijai, kuri rinks nugalėtoją, turi būti pateikti iki kitų metų gegužės devynioliktosios, o nugalėjusiai mokyklai birželio pirmąją bus įteikta nugalėtojos titulą liudijanti iškaba, kad toje mokykloje mokytis yra saugiausia.
Kaip informavo prevencinio poskyrio viršininkas, nugalėtoją lems dešimt kriterijų. Renkant konkurso „Saugiausia mokykla“ nugalėtoją bus atsižvelgiama, kiek kurioje mokykloje per pastaruosius mokslo metus padaryta administracinių teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų. Taip pat svarbūs bus ir mokinių pateikti argumentai, kodėl jie mano, kad mokykla yra saugiausia. Konkurso organizatoriai įvertins, kokias inovacines priemones naudoja mokykla mokinių saugumui užtikrinti, kokiuose policijos organizuojamuose renginiuose, akcijose, projektuose švietimo įstaiga dalyvavo, jaunųjų policijos rėmėjų veikla ir kt.
Norintieji dalyvauti konkurse turi kreiptis į Policijos komisariato prevencinį poskyrį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*