Pievėniškiai šventes pasitiko su Kalėdų Seneliu ir kaimynais

Robertos KINČINAITĖS nuotr.

Penktadienio vakarą Pievėnų kaimo gyventojai gausiai rinkosi į kalėdinę šventę. Bendruomenės pirmininkė Dainora Butkuvienė drauge su kaimo vaikais šventės dalyviams parodė pačių pastatytą spektaklį apie Skrudžą, kuris niekada nešvęsdavo Kalėdų, buvo piktas ir nelaimingas. Tačiau kartą Skrudžą aplankė netikėti svečiai, sugebėję įtikinti, kad Kalėdos yra nuostabi šventė.
Džiaugėsi ne tik pats Skrudžas, bet ir visi pievėniškiai, susirinkę į šventiškai, skoningai ir jaukiai papuoštą bendruomenės namų salę. Po nuotaikingo šokio susirinkusiuosius aplankė šmaikštusis Kalėdų Senelis, dovanomis pradžiuginęs ir vaikus, ir jų tėvelius.

Jaunieji aktoriai su vadove D. Butkuviene. Robertos KINČINAITĖS nuotr.

Pievėniškių pasveikinti atvyko kaimynai – Balėnų, Tirkšlių ir Užlieknės bendruomenių vadovai, Tirkšlių kultūros centro atstovai, o taip pat – Seimo nario Valiaus Ąžuolo padėjėja Reda Šiaulienė. Svečiai atvežė gardžių dovanų, išsakė daug šiltų sveikinimų.
Ši šventė kartu buvo ir padėkos vakaras – bendruomenės vadovė padėkojo ir apdovanojo žmones,  aktyviai kūrusius ir dirbusius, kad Pievėnuose gyventi būtų gera bei įdomu.
Rūta KONČIUTĖ-MAČIULIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video