- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Pikeliuose vyko tradicinė miestelio šventė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kaip ir kiekvienais metais Pikeliuose vyko tradicinė miestelio šventė.
Ji prasidėjo mokyklos stadione krepšinio varžybomis, kurias organizavo Julius Mažonas. Jose dalyvavo keturios komandos: dvi pikeliškių, Žemalės bei jungtinė Ukrinų ir Židikų. Nugalėtojais visų džiaugsmui tapo pikeliškiai. Tritaškius taip pat geriausiai mėtė pikeliškiai Ž. Kniukšta ir R. Brilijonka.
O miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojai rinkosi Šaulių aikštėje. Čia jų laukė visokiausios pramogos: koncertas, edukacinės programos, vaikams batutas, veidukų piešyba (vaikučius puošė E. Švažaitė). Visą vakarą  vaikams ir paaugliams žaidimus organizavo R. Kirvelaitienė.
Kadangi aikštėje nėra stacionarios scenos, bendruomenė rašė Nacionalinei mokėjimo agentūrai projektą ir jį laimėjo. Tradicinei miestelio šventei buvo suteikta parama scenos ir įgarsinimo nuomai, svečių maitinimui.
Į šią papuoštą sceną lipo kolektyvai: „Spigens“ iš Telšių, Pikelių kultūros namų mišrus vokalinis ansamblis „Sodžius“, „Tronke Šonke“ iš Rūdaičių, Kretingos rajono, „Tonis“ ir visus, net lietui lyjant, privertęs šokti „Svajoklis“.
Padėkos raštais ar asmeninėmis dovanėlėmis buvo apdovanoti šiemetiniai abiturientai, kolegijų absolventai ir labiausiai Pikeliams nusipelnę bei juos garsinę asmenys.
Visiems buvo smagu ir linksma. Dėkojame renginio rėmėjams, organizatoriams ir vedėjoms už puikią šventę, o dalyviams už gražų šokimą.
Vilija Priednininkienė
Pikelių seniūnaitė