Pražuvėliai atsirado

Surinkus papildomos informacijos, ikiteisminis tyrimas dėl viekšniškio buvimo vietos bus nutrauktas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį rajono policijos komisariate buvo gauti du pranešimai apie dingusius žmones. Dėl vieno pradėtas ikiteisminis tyrimas buvimo vietai nustatyti, o kito tyrimo pareigūnai net nespėjo pradėti, nes dingusioji atsirado.

Penktadienį į pareigūnus kreipęsis mažeikiškis pranešė, kad praėjusį savaitgalį dingo jo žmona. Mėgusi „gastroliuoti“ moteris išėjo iš namų savaitgalį, nuo ketvirtadienio ji jau nebeatsiliepė telefonu. Pareigūnai pradėjo rinkti medžiagą ikiteisminiam tyrimui pradėti, kai sekmadienį jiems buvo pranešta, kad dingusioji atsirado. Kaip ir įtarta, ji buvo pas drauges, kur linksmai leido laiką.
Paskutinę sausio dieną į policiją kreipėsi Viekšnių miestelio gyventojas, kuris informavo, kad apie devintą valandą ryto į mokyklą išėjo ir dingo be žinios jo keturiolikmetis sūnus. Ir šįkart tyrimas ilgai netruko – paauglys atsirado sekmadienį, tėvui jis aiškinosi, kad buvo išvykęs į kitą rajoną, pas atskirai nuo jų gyvenančią savo motiną.
Surinkus papildomos informacijos, ikiteisminis tyrimas dėl viekšniškio buvimo vietos bus nutrauktas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*