- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Savaitgalį pasirodęs sniegas bėdų nepridarė

Rajone apsnigę tik per miškus einantys keliai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienio vakare iškritęs sniegas dar kartą išbandė kelius, šaligatvius prižiūrinčias tarnybas. Per savaitgalį dėl eismo sąlygų jokių ypatingų įvykių nebuvo, ramu ir medicinos įstaigose.

Priekaištų neturi

Pirmieji rajono kelius visada išbando taksistai, autobusų, greitosios medicinos pagalbos automobilių vairuotojai. Bendrovės „Greitosios medicinos pagalbos centras“ vyresnioji slaugytoja Sonata  Keliotienė patikino, kad jų automobilių vairuotojai jokių pretenzijų kelius tvarkančioms tarnyboms neturėjo.
„Tiek čia dar ir to sniego. Mūsų mašinoms tokia žiema tikrai netrukdo, išvažiuodavome ir daug sudėtingesnėmis sąlygomis“, – teigė pašnekovė.
Iš ryto mažeikiškius į darbą vežę taksi vairuotojai sakė, kad gatvių dangos mieste sausos, kaimuose keliai taip pat sausi, jei kur ir yra sniego, jo labai mažai ir vairuoti jis netrukdo.
Priekaištų kelininkams kol kas neturi ir bendrovės „Mažeikių autobusų parkas“ vairuotojai: pasak įmonės direktoriaus pavaduotojo Juozo Kelmelio, autobusai praėjusį savaitgalį važiavo pagal grafiką, laiku sugrįžo ir atgal.
„Jeigu viskas tylu, ramu, niekas nieko nesako, vadinasi, keliuose jokių nepatogumų nėra“, – tvirtino J. Kelmelis.

Išvengta ir traumų

Įmonės „Telšių regiono keliai“ Mažeikių kelių tarnybos viršininkas Silvestras Micheenko „Santarvę“ informavo, kad krašto keliai mūsų rajone sausi, sniego ir ledo nėra. Rajoniniai keliai barstomi tik tie, kuriuose intensyvumas daugiau kaip tūkstantis mašinų per parą. Mūsų rajone toks kelias vienintelis – „Tirkšliai–Nevarėnai“, ir trys su puse kilometro Laižuvos link.
„Mums priklausantys keliai tvarkingi, sniego daug nėra, tad eismo sąlygos patenkinamos“, – sakė S. Micheenko.
Dėl slidžių kelių ar šaligatvių savaitgalį taip pat neužfiksuota jokių ypatingų įvykių: ramu buvo ir greitosios medicinos pagalbos centre, ir Mažeikių ligoninės priėmimo skyriuje. Pastarojo vedėjos Zinos Jakštienės žodžiais, šį savaitgalį jokių didesnių įvykių nebuvo, žmonės į darbą nėjo, didelio judėjimo nebuvo, tad ir ypatingų traumų, susijusių su slidžiais šaligatviais, nebuvo.