Savaitgalio statistika: sumuštas vaikas, suspardyta motina

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusio savaitgalio policijos pranešimai byloja apie tai, kad ranką prieš savo artimus žmones kilnoja ne tik tėvai, bet ir vaikai. Padauginę alkoholio smurtautojai talžo, daužo visus ir viską, kas tik jų kelyje pasitaiko. Todėl jiems nurimti dažniausiai tenka policijos areštinėje.

Pastūmė žmoną 

Vienas pirmųjų smurto atvejų mieste registruotas šeštadienį po vidurnakčio –  Pavenčių gatvės bute kilo buitinis konfliktas. 
R. K. savo žmoną ne tik išvadino necenzūriniais žodžiais, bet ir pastūmė. Moteris  griūdama  nusibrozdino veidą. Už tai penkiasdešimt ketverių metų vyriškis buvo uždarytas į areštinę.


„Auklėjo“ sūnų

Dar vienas smurto protrūkis užfiksuotas šeštadienį apie vidudienį. 
Viekšniuose, bute Bažnyčios gatvėje, neblaivus tėvas auklėjo dešimtmetį sūnų.
S. P., kuriam nustatytas 2,81 promilės girtumas, spyrė berniukui į sėdmenis. Smurtautojas buvo puždarytas į areštinę.


Sumušė motiną 

Tai, kad šeimose smurtauja ne tik tėvai, bet ir vaikai, parodė dar vienas šeštadienio įvykis. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl motinos sumušimo. Pirminiais duomenimis, viename iš Ventos gatvės namų trisdešimtmetė R.R. parvertusi ant laiptų spardė savo keturiasdešimt šešerių metų motiną. 


Išdaužė daiktus 

Pirmadienį apie antrą valandą nakties Ventos gatvėje vėl kilo konfliktas – santykius aiškinosi  neblaivūs sugyventiniai. Mažamečių vaikų akivaizdoje trisdešimt dvejų metų V. U. išvartė ir išdaužė namų apyvokos daiktus, o sugyventinę I. P. mušė per veidą. 
Smurtautojas nurimo tik uždarytas į areštinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*