Sedoje vyko azartiškos krepšininkų ir futbolininkų kovos

„Sedulos“ komanda džiaugėsi iškovota pirmąja vieta. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Sedos sporto komplekse jau devynioliktą kartą rengiamose nuotaikingose varžybose „Seda 2016” medalius ir prizus išsidalijo krepšininkai bei futbolininkai.

Futbole triumfavo „Sedula“

Šiais metais krepšinio trys prieš tris turnyras pakeitė savo formatą – jeigu anksčiau buvo rungtyniaujama įvairiose amžiaus grupėse, tai šiais metais krepšininkų niekas neskirstė pagal amžių. Dalyvių tai neišgąsdino – dėl prizų šeštadienį varžėsi vienuolika trijulių iš Tauragės, Skuodo, Akmenės, Viekšnių, Mažeikių ir Sedos.
Šį kartą visus prizus išsivežė svečiai – pirmąją vietą iškovojo Skuodo „Griaustinio“ krepšininkai, antri liko mažeikiškiai, susibūrę į „Alfa“ komandą, trečios vietos medaliais pasidabino taip pat iš Mažeikių atvykusios „Audi“ komandos atstovai.
„Futbolo turnyre dalyvauti panorusių komandų buvo nemažai – sulaukėme ne vieno skambučio iš aplinkinių kolektyvų, tačiau pasirinkome artimus kaimynus, su kuriais bendraujame ne pirmus metus. Nenorėjome ilgai užtęsti turnyro, tad pakvietėme keturias komandas – turnyre varžėsi Skuodo, Tirkšlių, Balsių ir mūsų miestelio futbolininkai“, – „Santarvei“ sakė vienas iš šventės organizatorių Ričardas Zoza.
Turnyro nugalėtojais tapo „Sedulos“ komanda, kuri dvikovoje dėl pirmos vietos rezultatu 2:0 įveikė  „Balsių“ sportininkus, trečiąją vietą užėmė skuodiškiai.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Sedoje vyko azartiškos krepšininkų ir futbolininkų kovos”

 1. geda parašė:

  apgailetina….

 2. zzz parašė:

  kad rezultatas 3;1 buvo

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Kažko netikiu, kad A.Tautvidas, R.Leliūga, E.Raziulis tikri Sediškiai, o gal jie ten gimę :)……..
  Ir aplamai, ar buvo idomu kitoms komandoms žaisti su Sedula, kuri susivežė visus ką galėjo ir tai manau, dar būtų atsivežę, bet jaučiu, kai kurie vyrukai negalėjo…a ja jai…Ričardai…Ričardai :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*