Seniūnijų žaidynėse mūsų sportininkams atiteko aštunta komandinė vieta

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Gargžduose pasibaigė didžiausias Lietuvoje vykstantis masinio sporto renginys – 12-osios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės, kuriose dalyvavo ir mūsų rajono komandos.

Žaidynės vykdomos etapais. Pirmojo etapo atrankinės varžybos tarp seniūnijų ir mikrorajonų komandų vyko seniūnijose ir savivaldybėse. Antrojo etapo atranka vyko aštuonių šalies miestų zonose. Į finalą atvyko tik stipriausios komandos, įveikusios ne vieną varžovą ir vertos kovoti finale.
12-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale rungėsi daugiau kaip tūkstantis dalyvių iš visos Lietuvos, jose rungtyniavo ir 6 komandos iš mūsų rajono.
Bendroje rajonų savivaldybių įskaitoje daugiausiai taškų surinko Klaipėdos rajono savivaldybė, tarp miestų – Klaipėdos miesto savivaldybė.
Po antrojo etapo Jurbarke į čempionato finalus patekusios mažeikiškių ekipos ant prizininkų pakylos šiemet neužlipo – arčiausiai jos buvo stalo tenisininkai, kurie užėmė ketvirtą vietą, penkti liko šachmatininkai, septinti – futbolininkai, aštunti – krepšininkai (senjorų grupėje), trylikti – šaškininkai, keturiolikta – vyrų krepšinio komanda.
Nors ir nedalyvavusi smiginio, tinklinio ir virvės traukimo varžybose, Mažeikių rajono savivaldybės komanda palypėjo laipteliu aukštyn, lyginant su praėjusiomis Lietuvos seniūnijų žaidynėmis – pernai mūsų rajono ekipa buvo devinta (užpernai – šešiolikta), šiais metais tarp 39 rajono savivaldybių komandų jai atiteko aštunta vieta.
Lietuvos seniūnijų žaidynių pagrindinė idėja – pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video