***SKAITYTOJO NAUJIENA*** 90 metų jubiliejui – spektaklis

Pjesės autorių Povilą Serapiną sveikina Tirkšlių seniūnas Klemas Sobutas. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Šeštadienio vakarą gausus pievėniškių ir aplinkinių kaimų gyventojų būrys susirinko į Pievėnų kultūros namus pasižiūrėti vietos saviveiklininkų pastatyto spektaklio „Pėršlybas“, kurį sukūrė Pievėnų gyventojas Povilas Serapinas, prieš kelias dienas šventęs 90 metų sukaktį.

Gražaus jubiliejaus proga autorių pasveikino Tirkšlių seniūnas Klemas Sobutas, pievėniškių vardu kalbėjo kaimo bendruomenės pirmininkas Andrius Butkus, garbaus jubiliato draugai.
Artistai autoriui dėkojo už puikų kūrinį, kurį, pasak jų, buvo įdomu vaidinti, nors ir sunku. Mat visas pjesės tekstas parašytas žemaičių tarme.
P. Serapinas susirinkusiesiems padėkojo už sveikinimus ir jam parodytą dėmesį. Pjesės autorius papasakojo apie Balėnų bibliotekininkės Zitos Tamoševičiutės pagalbą – perskaičiusi būsimo vaidinimo pradžią ji verste vertė autorių rašyti toliau, kol kūrinys tapo valandos trukmės vaidinimu.
Ir kiti šio autoriaus kūriniai buvo išspausdinti padedant bibliotekininkei, kuri devyniasdešimtmečio autoriaus rankraščius surenka ir siunčia į redakciją.
Vaidinimo metu salė ne kartą aidėjo nuo juoko ir aplodismentų, o po jo surengta vakaronė tęsėsi iki vidurnakčio.

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** 90 metų jubiliejui – spektaklis”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Pydara kuo vardu artistu nepaminejot ? :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*