***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Užlieknėje – ir vėl muzikos šou

I. PUDŽIUVELIENĖS nuotr.

Mūsų Užlieknės pagrindinėje mokykloje tapo tradicija kiekvienais mokslo metais surengti „Muzikos šou“. Ir šiemet į šventę susirinko tėveliai, svečiai, žiūrovai, kurie labai palaikė jaunuosius atlikėjus, bei garbingoji komisija, renginio metu vertinusi scenoje pasirodžiusius dalyvius ir įvairias jų atliekamas užduotis.

Renginį vedė ir gera nuotaika rūpinosi mokytojos Daiva Čirvinskienė ir Rita Kondrotienė bei perspektyvūs didžėjai dešimtokai Dovydas ir Egidijus.
Kiekviena klasė buvo paruošusi po muzikinį numerį, parodijavo žinomų šalies dainininkų ir muzikos grupių atliekamas dainas.
Smagu buvo žiūrėti į mažuosius atlikėjus – priešmokyklinukus, kurie dainavo dainelę apie lėlytę. Nuotaikingą dainelę apie kiškį atliko 1–3 klasės mokinukai. Įtikinamai kaip visada pasirodė 2–4 klasės mokiniai su daina „Lietuvaitė“. Nenuvylė savo sugebėjimais ir vyresnieji, kurių pasirodymuose netrūko geros muzikos, originalių šokių ir šypsenų.
Sunku buvo šiame renginyje išsėdėti ant kėdžių – nuo smagių dainų ir šypsenų norėjosi šokti, dainuoti, ploti.

I. PUDŽIUVELIENĖS nuotr.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad 1-ąją vietą užėmė – devintokai. Jiems atiteko pereinamasis prizas – dainuojantis paukštis. Mokyklos direktorė Emilija Kersnauskienė ne tik nepagailėjo šiltų padėkos žodžių, bet ir diplomais bei saldžiomis dovanėlėmis apdovanojo visas dalyvavusias komandas.
Dėkojame dalyvių mokytojoms, kurios paruošė vaikus, ir tėveliams, kurie padėjo papuošti savo atlikėjus, kad būtų patys gražiausi šiame tradiciniame mūsų renginyje.
Nekantriai lauksime kitų mokslo metų, kito „Muzikos šou“.
Monika ŠAKYTĖ ir Rita STANYTĖ,
mokyklos jaunosios žurnalistės, penktokės

8 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Užlieknėje – ir vėl muzikos šou”

 1. MHNRJH parašė:

  Prie ko mums tas Klemenis gi jis ne Uzliekneje tegyveno tai ko mum cia ieskot..

 2. AS parašė:

  Siaubas, kas per pavydas, džiaukitės geriau…kad jaunimas vis dar nori renginių, o ne tik po gatves šlaistytis.

 3. Cecilija parašė:

  Nu tie kaimiečiai duoda. Vietoj to, kad eitų ieškoti dingusio jaunuolėlio jie kelia orgijas. Baisu… Pakaros jus ponas Bogas, oi pakaros….

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  AŠ ŽMOGUS IŠ AUKŠTAITIJOS NEGALIU ATLĖKTI KADA PANORĖJĘS, BET NESUPRANTU JŪSŲ MIELI ŽMONĖS, KODĖL JŪS NEORGANIZUOJAT DAR VIENOS MASINĖS KLEMENIO PAIEŠKOS ??
  AR JŪS TOKIE ABEJINGI AR KAS JUMS YRA ? AR JŪS BIJOT? ŽUDIKAI DAR LAISVĖJE, VAIKŠTO TARP JŪSŲ, GAL KITAS DINGS JŪSŲ SŪNUS AR GIMINAITIS….MIŠKĄ APIEŠKOKIT, LENKIJOS AIŠKIAREGĖS PER TV PASAKĖ LAUKAS, ŽVĖRYS…, GAL LENGIAU ORIENTUOTIS…IKI ŠIOL VANDENIS GRAIBĖ IR PASTATUS….PAGALBĄ KIESKIT, SU ŠUNIMIS IEŠKOKIT…PAS MUS JAUS SNINGA ŠIANDIEN, DIDELĖM RIEBIOM SNAIGĖM….APSNIGS VAIKINĄ MIŠKE, KODĖL NEORGANIZUOJAT, PADĖKIT TĖVAMS
  POLIININKAI JŪSŲ IR TYRĖJAI AKIVAIZDU NIEKO VERTI, LIŪDNA DĖLTO

 5. Lina parašė:

  Miela Apolonija, adventas dar neprasidėjęs.

 6. pritarianti Apolonijai parašė:

  Reikėtų daugiau organizuoti dvasingų renginių religine tematika. Juk esame katalikai ir darykime, kad laukdami pašaukimo į kitą pasaulį galėtume jaustis drąsiai. Uždekime žvakelę, atsiklaupę sukalbėkime poterius….

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Jau dabar tas rimties metas?kad reiketu liautis.

 8. Apolonija parašė:

  Ar ne perdaug kaime tų linksmybių? Juk artėja rimties metas- šv.kūčios. Reikėtų ramintis su tais triukšmais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*