Šokių fiestoje sukosi apie pusantro šimto šokėjų

Ventos kultūros namų šokėjai atvežė į šventę liaudišką šokį. Stanislovo ŠIAULIO nuotr.

Palnosuose vyko šeštoji šokių šventė – „Šokių fiesta 2012“, kurioje dalyvavo devyni kolektyvai iš Mažeikių, Akmenės ir Šiaulių rajono, – iš viso apie 150 šokėjų.

Domisi iš anksto

Renginio organizatoriaus Viekšnių kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Inga Gudauskienė pasakojo, kad į palnosiškių šokių fiestą kasmet atvyksta vis daugiau šokėjų.
„Jei pirmojoje šventėje pasirodė tik keturi kolektyvai, dabar jų jau devyni“, – pasidžiaugė pavaduotoja.
Šiemet šokių fiestoje žiūrovai pamatė 21 šokį, pasirodė šokėjai iš Kuršėnų, Laižuvos, Mažeikių, Sedos, Tirkšlių, Palnosų, Ventos ir Viekšnių.
Šokių šventės sumanytoja ir organizatorė Rima Šiuipienė dar gerokai prieš renginį sulaukė nemažai besidominčiųjų skambučių: kolektyvų vadovai domėjosi, ar renginys bus, kada galės į Palnosus atvažiuoti.

Dalijasi patirtimi

Palnosiškių šokių fiestoje gali pasirodyti bet kurio stiliaus šokių kolektyvai, pradedant liaudies ir baigiant moderniais šokiais – jokių ypatingų reikalavimų čia nekeliama.
„Stengiamės labiau kviesti kolektyvus iš kaimo, nes jie ne visada turi progą užlipti į didžiąją sceną. Organizuodami šokių fiestą, norime parodyti kitiems, ko esame išmokę, o kartu pasižiūrime vieni į kitus, turime progą susirasti naujų draugų, pasisemti idėjų, pasidalinti patirtimi“, – pasakojo I. Gudauskienė.
Visi fiestos kolektyvai apdovanoti Viekšnių kultūros centro padėkos raštais, po šventės jos dalyviai linksminosi diskotekoje.

One Reply to “Šokių fiestoje sukosi apie pusantro šimto šokėjų”

  1. Karmelas parašė:

    Puiki šventė, svetingi organizatoriai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*