Susitikimai-pokalbiai su ezoteriku Vandeniu Sedos bibliotekoje

Pokalbis apie šių dienų aktualijas. Nuotrauka Gvido MIKALAUSKO, Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos savanorio

Sedos bibliotekoje vyko du susitikimai su ezoteriku Vandeniu (tikrasis vardas – Stanislovas Žebrauskas), kuris pasakojo apie žmogaus prigimties kodus bei sėkmės paslaptis, jų tarpusavio ryšį.
Popietės pradžioje renginio autorius priminė praėjusiuose susitikimuose kiekvieno pateiktą ir kartu ezoteriškai išanalizuotą asmeninę informaciją: iš vardų ir pavardžių gautas skaitmenines reikšmes, jų sąsajas su astrologinėmis planetomis bei prigimties motyvais. Nebuvusiems ankstesniuose susitikimuose detaliai aiškino, kaip nustatyti savo likimo skaičius. Ezoteriko žodžiais tariant, gimimo datos bei vardai kartu su pavardėmis yra pagrindiniai mūsų prigimties kodai, kurie ir lemia (o iš tikrųjų – atspindi) kiekvieno mūsų sėkmę gyvenimo vingiuose.
Pertraukėlių metu skambėjo S. Žebrausko autorinės dainos (vokalinis duetas su Danguole Juškiene, pritariant akordeonu). Susirinkusieji džiaugėsi susitikimu, kalbėjosi apie šių dienų aktualijas.
Maloniai kviečiame ir jus į Sedos bibliotekoje vykstančius susitikimus-pokalbius su ezoteriku Vandeniu. Čia iš tiesų įdomu. Įėjimas nemokamas.
Loreta MICKIENĖ,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Sedos filialo vyresnioji bibliotekininkė

2 Atsakymai į “Susitikimai-pokalbiai su ezoteriku Vandeniu Sedos bibliotekoje”

  1. beraštis parašė:

    Pažiūrėjau į knygos viršelį ir knyga man nepatiko

  2. :)) parašė:

    Dar pasikviekite daugiau burtininku,visokiu vibraciju ale specialistu ir zinosite uz ka balsuoti rinkimuose:)) Kaip durnas taip biednas,kaip biednas taip durnas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*