Tikintis jaunimas buriasi bendrai maldai

Klemenso JARAMINO nuotr.

Spalis – Rožinio maldos mėnuo, tad vieną iš vakarų tikintis Pikelių, Viekšnių bei Mažeikių šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos jaunimas dalyvavo Pikelių bažnyčioje vykusioje naktinėje adoracijoje ir išgyveno Rožinio maldos bendrystę. Jai vadovavo Telšių Vyskupo Mažeikių dekanato jaunimo dvasios tėvu paskirtas Pikelių švč. Trejybės parapiją aptarnaujantis kunigas Klemensas Jaraminas.

Dvasininkas pasakojo, kad Rožinio maldos bendrystę naktinės adoracijos metu drauge su Viekšnių šv. Jono Krikštytojo parapijos jaunimo šlovinimo grupe jis išgyveno rugpjūčio mėnesį per Varniuose vykusį Žemaičių Krikšto 600 metų jubiliejų.
„Tada man, kaip adoracijos metu atstovaujančiam Mažeikių dekanatą, penktą valandą ryto padėjo melstis, sakyčiau, pati stipriausia mūsų dekanate Viekšnių jaunimo šlovinimo grupelė. Buvo nerimo, kaip čia paryčiais ir dar su jaunimu ta adoracija seksis. Bet kai jie užgiedojo ir užgrojo, pagalvojau, kad viską galėtume tęsti ir toliau – nereikėtų net stabdyti. Tai iš tiesų buvo nuostabus išgyvenimas“, – įspūdžiais dalijosi kunigas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Vytautas MALŪKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*