- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Vagims tinka ir daiktai, ir pinigai

Pranešimai apie vagystes turgavietėje pareigūnus pasiekia beveik kiekvieną savaitgalį. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vagišių dėmesį patraukė negyvenamas namas, kišenvagiai pasidarbavo Mažeikių turgavietėje, senolė pasigedo spintoje laikyto tūkstančio litų. Tokias vagystes pastarosiomis dienomis narplioja mažeikiškiai policininkai.


Išnešė televizorių 

Pirmadienio rytą atvykusi į Laižuvos miestelyje esantį butą, Palaižupės kaime gyvenanti moteris rado jį apvogtą. Įsibrovę vagys išnešė skystųjų kristalų televizorių „Samsung“. Buto šeimininkė patyrė dviejų tūkstančių litų nuostolį. 
Į patalpas ilgapirščiai pateko pritaikę durų raktą, vagystė pastebėta tik pirmadienį, o pastarąjį kartą šiuose namuose jo savininkė lankėsi tik vasario ketvirtąją.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl vagystės iš gyvenamosios patalpos, tyrimo eigos policijos pareigūnai nekomentuoja.


Turgus – vagių „darbovietė“ 

Eilinis pranešimas apie vagystę mažeikiškius pareigūnus pasiekė iš miesto pagrindinės turgavietės. Šeštadienį nuo vagių čia nukentėjo 35-erių metų Taikos gatvės gyventoja – nuo prekystalio buvo pavogtas trijų šimtų litų vertės mobilusis jos telefonas „Nokia 311“. 
Pranešimai apie vagystes turgavietėje pareigūnus pasiekia beveik kiekvieną savaitgalį – ir vasario antrąją 21-erių metų mažeikiškė turguje neteko piniginės su asmens dokumentais bei 120 litų grynųjų pinigų.
Kiek kitokiomis aplinkybėmis grynųjų pinigų neteko 78-erių metų Viekšnių miestelio Bažnyčios gatvės gyventoja. Ji tvirtina, kad sekmadienio dieną kažkas apsilankė jos kambaryje, kuris buvo neužrakintas. Iš čia esančios spintos dingo viekšniškės turėti pinigai: tūkstantis litų įvairiomis kupiūromis.