Vagių grobis – nuo vaistų iki pinigų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį pareigūnai pradėjo keturis ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių. Kai kuriems turto savininkams vagys pridarė  tūkstantinių nuostolių.


Apvogė sandėlio teritoriją

Dar lapkričio dvidešimt septintąją policiją pasiekė žemės ūkio kooperatinės bendrovės „Agromega“ pranešimas, kad yra apvogta jai priklausančio sandėlio, esančio Purvėnuose, teritorija. Bendrovės atstovai policijai pranešė, kad dingo keturių grūdų ventiliatorių elektros variklių apvijos. Vagių padarytą žalą bendrovė įvertino 48 tūkstančiais litų. 
Nustatyta, kad lapkričio dvidešimt antrąją varikliai dar buvo nesugadinti. Vagišiams darbą palengvino tai, kad teritorija buvo nesaugoma.
Patikslinus įvykio aplinkybes, penktadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės svetimo turto vagystės. Vagišiams gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.


Išlaužė lango rėmą ir apvogė namą

Sekmadienį policijai pranešta apie vagystę iš gyvenamojo namo Palnosuose. Jo savininkai gyvena kitame mieste, o namą prižiūri moteris. Sekmadienio rytą atėjusi prie pastato ji pamatė išlaužtą plastikinio lango rėmą. 
Apžiūrėję kambarius savininkai padarytus nuostolius įvertino trylika tūkstančių litų – vagys išnešė nešiojamąjį kompiuterį „Asus“, juvelyrinių aukso dirbinių, pasisavino du šimtus eurų ir pusantro tūkstančio litų.


Nusitaikė į gyvenamuosius namus

Dar dvi vagystės, po kurių nuostoliai skaičiuojami šimtais, pastebėtos šeštadienį. 
Atvykę į namą Purvėnuose, kur nebuvo keturias paras, žmonės pastebėjo, kad sulaužytas gyvenamojo namo durų užraktas. Vagys, apšniukštinėję ir ūkinį pastatą, išsivarė dviratį ir karutį, padaryta žala įvertinta 160 litų.
Šeštadienį Žemalės gyventojas pamatė, kad į namą buvo įsibrovę vagys. Ilgapirščiai išsinešė fotoaparatą „Kodak“ bei įvairių vaistų, iš kieme stovėjusio neužrakinto automobilio bagažinės  nugvelbė dvidešimties litrų talpos plastikinį kanistrą su dyzelinu.
Padarytą žalą žemališkis įvertino septyniais šimtais litų, vagių apsilankymo naktį  jis teigė nepajutęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*