Viekšniškiai – pilietiškumo ugdymo projektų laureatai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Viekšnių gimnazijos moksleiviai ir mokytojai didelį dėmesį skiria pilietiniam mokinių ugdymui. Šiais metais nacionaliniam moksleivių konkursui „Praeities stiprybė dabarčiai“ buvo pristatytas gimnazistų komandos, kuriai vadovauja istorijos mokytoja metodininkė Elena Piekienė, tiriamasis darbas – filmas „Kur tiesa ir kur mitas apie „Šventąją“ pušį“. Konkursui pateikti daugiau nei šimtas darbų, iš kurių komisija atrinko dešimt geriausių. Į dešimtuką pateko ir viekšniškių darbas.
Vilniuje vyko baigiamasis konkurso renginys  „Pilietinio sąmoningumo ir istorijos diena“, kurio metu buvo apdovanoti konkurso nominantai. Renginio organizatoriai dalyviams parengė įdomią ir turiningą programą. Vilniaus universitete mokiniai klausė paskaitų ciklo istorinėmis temomis, susipažino su universiteto kiemeliais, jų paskirtimi, architektūra, LR prezidentūroje aplankė naujai atidarytą Valstybės pažinimo centrą. Gimnazijos komandai buvo įteiktos padėkos, atminimo dovanos bei Lietuvos valstybės istorinė (herbinė) vėliava. Po apdovanojimo renginio dalyviai turėjo galimybę aplankyti Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalioną.
Gimnazistai lankėsi ir Valdovų rūmuose bei dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Heraldinių ženklų piešimas ant stiklo“. Šis užsiėmimas – taip pat gimnazijos mokinių įvertinimas už dalyvavimą 2014– 2015 m. vykusiame konkurse „Pilietiškumo ugdymo sėkmės istorija“.
Balandžio 29 d. Viekšnių gimnazijos moksleiviai dalyvaus konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatų apdovanojimo renginyje. Dokumentinė apybraiža „Kur tiesa ir kur mitas apie „Šventąją“ pušį“ gerai įvertinta ir šiame konkurse; viekšniškiai jame taip pat tapo laureatais.
Audronė BUZIENĖ
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2 Atsakymai į “Viekšniškiai – pilietiškumo ugdymo projektų laureatai”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    JUOKINGAI ATRODO,KA TA PIEKA SLEPIA PO JUODAIS AKIN?

  2. CHI parašė:

    VADOVAVO, CHA CHA…. MOKINIAI VISKA PADARE, O KAS NUOPELNUS PRISIEME.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*