Viekšniškiai susirūpinę dėl savo muziejų eksponatų likimo

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pirmadienį Savivaldybės Kontrolės komisijos posėdyje buvo aptariamas dviejų Viekšniuose veikiančių muziejų eksponatų inventorizavimo klausimas. Dar neseniai daugiau nei 8 tūkst. šių muziejų eksponatų nebuvo inventorizuoti, nefigūravo oficialiuose apskaitos dokumentuose. Pradėjus tai daryti, vis kyla neaiškumų ir nepasitikėjimo.

Jau ne vienerius metus tęsiasi viekšniškių reiškiamas nepasitikėjimas Mažeikių muziejaus administracija. Gyventojai nuogąstauja, kad dviejų Mažeikių muziejaus padalinių – Viekšnių I-osios vaistinės ir Lietuvos aviacijos pradininko A. Griškevičiaus muziejų – eksponatai nebūtų išvežti į Mažeikius.
Nepasitikėjimą ir baimę kursto tai, kad jau kurį laiką vyksta šių Viekšnių muziejų eksponatų inventorizacija. Mažeikių rajono savivaldybės meras, Kontrolės komitetas dar kovo pradžioje gavo Viekšnių bendruomenės kreipimąsi dėl Viekšnių muziejų eksponatų apskaitos vedimo.
„Ten buvo rašoma, kad muziejuose tariamai netvarkingai vedama naujai pradėta eksponatų apskaita. Buvo išreikšti įtarimai, kad inventorizuojant neva trinami senieji eksponatų numeriai ir užrašomi nauji“, – paaiškino komiteto pirmininkas Paulius Auryla.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Viekšniškiai susirūpinę dėl savo muziejų eksponatų likimo”

  1. Rimantas parašė:

    Dar vienas Minedas su Aurylos pavarde

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*