Viekšnių gimnazija dovanojo Lietuvai 100 eglučių

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Kalėdos – stebuklų metas. Šiemet kalėdinį stebuklą kūrė visa Mažeikių rajono Viekšnių gimnazijos bendruomenė – mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, personalo darbuotojos.
Gimnazijos psichologės Inesos Girčienės pasiūlyta idėja pagaminti šimtą baltų eglučių bendruomenę suvienijo bendram darbui. Nuo gruodžio 1-osios sulankstyta beveik 14 tūkstančių baltų stalo servetėlių, kurios virto eglių spygliukais.
Į kūrybines dirbtuves susirinkę mokiniai, jų artimieji, mokytojai per aštuonias dienas pagamino šimtą rankų darbo eglučių, dekoruotų tautinės vėliavos spalvų žaisliukais, kaspinėliais. Eglutėmis papuošti gimnazijos langai, I aukšto fojė, aktų salė. „Šimtas eglučių Lietuvai“ – tai gimnazijos bendruomenės dovana Lietuvai valstybės atkūrimo šimtmečio proga.
Dėkojame mokiniams, mamoms ir tėčiams, gimnazijos mokytojams ir personalo darbuotojams, kurie dovanojo savo laisvą laiką ir padėjo įgyvendinti šią gražią idėją. Tikimės, kad sukurtas grožis džiugins ne tik gimnazijos bendruomenę, bet ir atvykstančius svečius.
Audronė BUZIENĖ,
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*