Viekšnių ir Purvėnų krepšininkai – Mažųjų miestelių lygoje

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šį sezoną net dvi mūsų rajono krepšinio komandos nusprendė sudalyvauti Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos varžybose.
Anot Purvėnų ir Viekšnių ekipų vadovų, nors pergalių nedaug, tačiau noras lygoje žaisti ir kitą sezoną išliko.

Lyga gyvuoja aštuonioliktą sezoną

Lietuvos Mažųjų miestelių krepšinio lyga buvo įkurta 1998 metais Obeliuose. Jos įkūrėjas buvo Rokiškio rajono krepšinio entuziastas Romas Kundelis.
Pirmaisiais lygos veiklos metais varžybos vyko vienoje provincijoje (pavadinta Aukštaičių provincija), dalyvavo penkių rajonų (Rokiškio, Kupiškio, Utenos, Anykščių ir Zarasų) krepšinio komandos. Rungtynių rezultatai buvo pristatomi per LNK televiziją – tai padėjo išpopuliarinti lygą kituose Lietuvos regionuose.
Dabartinio lygos prezidento Arūno Vaidogo iniciatyva 2012 metais buvo įregistruota nauja asociacija – Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lyga. Lygai vadovauti ėmėsi varžybų direktorius Martynas Karaliūnas. Nuspręsta panaikinti lygos „administracinį suskirstymą“ – buvusias provincijas, tad visos komandos buvo sujungtos į vieną bendrą lygą.
Praėjusiais metais vyko jau 17-asis čempionatas, didžiąją lygos taurę iškovojo Baisogalos krepšininkai.

Žengė į lygą ilgai negalvoję

Šiais metais lygoje pareiškė norą dalyvauti 44 komandos, kurios buvo suskirstytos į dzūkų, centro, aukštaičių ir žemaičių pogrupius.
Pirmą kartą dalyvauti pirmenybėse panoro ir dvi mūsų rajono mažųjų miestelių komandos – Viekšnių „Grandai“ bei Purvėnų „Purvėnai-Ekovalis“.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*