Skelbiame naują rubriką: Būkime pilietiški!

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, Mažeikių rajono rinkimų apygardą sudaro 38 rinkimų apylinkės. Prie balsadėžių bus pakviesta šiek tiek per 46 tūkstančius rinkėjų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kasdien lieka vis mažiau laiko iki savivaldos rinkimų, kai Lietuvos žmonės turės galimybę išsirinkti vietos valdžią. Be to, gegužės 12-ąją ir gegužės 26-ąją mūsų laukia šalies Prezidento ir Europos parlamento rinkimai.
Vis tik daugeliui išsirinkti tinkamą partiją ar judėjimą yra didelis galvos skausmas, o kitas abejingai mosteli ranka – „netikiu nė vienu“ ir apskritai ignoruoja savo pilietinę pareigą.
Lietuvos Konstitucijoje lakoniškai, bet labai aiškiai parašyta: „Lietuvos valstybę kuria Tauta“. Tai reiškia, kad kiekvienas iš mūsų sprendžia, kas ir kokią Lietuvą kurs. Pasirinkimas neiti balsuoti labai aiškus: leisti kitiems spręsti.
Artėjant rinkimams „Santarvė“ pradeda rubriką „Būkime pilietiški!“, skirtą šiai temai. Tikslas – paraginti abejingus, nusivylusius žmones patikėti, kad kiekvieno balsas yra svarbus, ir paskatinti rinkimų dieną ateiti prie balsadėžių.
Pilietiškus žmones kviečiame pasisakyti, kodėl svarbu balsuoti. Galbūt Jūsų argumentai padės apsispręsti abejojantiems.
Mums galite rašyti elektroniniu paštu info@santarve.lt, lauksime žinučių ir „Facebooko“ paskyroje Santarvė.lt. Savo nuomonę galite išsakyti ir užsukę į redakciją.

5 Atsakymai į “Skelbiame naują rubriką: Būkime pilietiški!”

 1. v parašė:

  Rinkėjams siūloma rinktis ,kas saugos jų vištidę: lapinas , lapė ar kuris iš krūvos paukščių virusų .Ką jie beišsirinks ,baigtis beveik tokia pati. Tai gal geriau nedalyvauti rinkimuose ?

 2. xx parašė:

  Jei tu ne direktorius, ne gydytojas, ne bankininkas, ne įmonės savininkas ir neturi pinigų – tai į Rimkienės malonę nepretenduoji. Mano nuomone, paprasti eiliniai mažeikiškiai, kaip ir eiliniai jos partijos nariai, jai yra š..o krūva, kurią stengiasi apeiti, nebent ant jų vargo gali piarą pasidaryti, arba jie gali visą “juodą” darbą padaryti: kokius lapelius išnešioti, stebėtojais būti ir pan.. O tada jau skelbiasi ant viso svieto, kad jinai tą ir tą tam “nabagui” padarė ar padėjo. Aišku, ne iš savų pinigų, bet svetimomis rankomis sau raudoną kilimą į mero postą tiesia. Ir, manau, jai pavyks, nes žmonės yra užmaršūs. Pamirš, kokia Rimkienė buvo iki tol, kol užsimanė tapti įtakinga ponia. Ir čia aš neturiu omeny jos gebėjimą daryti karjerą, nes karjerą galima padaryti įvairiai, bet kalbu apie jos asmenybę: kokią mes pažinojome daugelį metų ir kokia jinai dabar dedasi. Na netikiu tokiu asmenybės virsmu, nors tu ką. Bet čia tik mano nuomonė. Galvojau, kad visgi reiktų balsuoti už ją, bet sąžinė neleidžia tokiai mano negerbiamai personai patikėti miesto vairą. Tad tikriausiai būsiu tas, kuris ignoruos šiuos rinkimus, nes nėra nė vieno kandidato, verto pasitikėjimo.

 3. Balsuoti eisime.Ar bus ką rinkti? parašė:

  Ar vėl tuos pačius, laiko patikrintus…?Čia manau didžiausia problema, kad neina inovatyvūs, turintys idėjų, be asmeninių interesų žmonės…

 4. klaustukas parašė:

  Ar to aktoriaus, kuris važinėdamas po Lietuvą skundžiasi savo skaudžia gyvenimo praeitimi ir graudina jautresnes moterėles?

 5. Dar pilietis parašė:

  Balsuoti butina..Lietuvai 28 metai kaip gyvenam laisveje.Rekomenduoju pasiskaityti seimo nario R.Sarnicko pranesima,,Na,tai ar ka nors pasodins viena karta,ar ne?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*