- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Skelbiame naują rubriką: Būkime pilietiški!

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, Mažeikių rajono rinkimų apygardą sudaro 38 rinkimų apylinkės. Prie balsadėžių bus pakviesta šiek tiek per 46 tūkstančius rinkėjų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kasdien lieka vis mažiau laiko iki savivaldos rinkimų, kai Lietuvos žmonės turės galimybę išsirinkti vietos valdžią. Be to, gegužės 12-ąją ir gegužės 26-ąją mūsų laukia šalies Prezidento ir Europos parlamento rinkimai.
Vis tik daugeliui išsirinkti tinkamą partiją ar judėjimą yra didelis galvos skausmas, o kitas abejingai mosteli ranka – „netikiu nė vienu“ ir apskritai ignoruoja savo pilietinę pareigą.
Lietuvos Konstitucijoje lakoniškai, bet labai aiškiai parašyta: „Lietuvos valstybę kuria Tauta“. Tai reiškia, kad kiekvienas iš mūsų sprendžia, kas ir kokią Lietuvą kurs. Pasirinkimas neiti balsuoti labai aiškus: leisti kitiems spręsti.
Artėjant rinkimams „Santarvė“ pradeda rubriką „Būkime pilietiški!“, skirtą šiai temai. Tikslas – paraginti abejingus, nusivylusius žmones patikėti, kad kiekvieno balsas yra svarbus, ir paskatinti rinkimų dieną ateiti prie balsadėžių.
Pilietiškus žmones kviečiame pasisakyti, kodėl svarbu balsuoti. Galbūt Jūsų argumentai padės apsispręsti abejojantiems.
Mums galite rašyti elektroniniu paštu info@santarve.lt, lauksime žinučių ir „Facebooko“ paskyroje Santarvė.lt. Savo nuomonę galite išsakyti ir užsukę į redakciją.