„Smūgis“ tęsia pergalingą žygį

Artėjančiame prie pabaigos „Žemaitijos ledo“ Mažosios taurės ledo ritulio turnyre, kuriame varžosi šešios ekipos, šeštąją pergalę per aštuonerias rungtynes iškovoję Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai ir toliau tęsia kovas dėl turnyro medalių.

Mažeikiškiai, žengiantys antroje vietoje, Šiauliuose susitiko su juos persekiojančiais Plungės LRK ledo ritulininkais. Pirmoji rungtynių pusė mūsų ekipai klostėsi sėkmingai – po Vaido Radimono, Luko Tamulionio ir Žygimanto Jokšo taiklių smūgių mažeikiškiai užtikrintai pirmavo rezultatu 3:0, tačiau plungiškiai nebuvo linkę pasiduoti. Dar antrajame kėlinyje LRK žaidėjai, pasinaudoję tuo, kad mūsų komandos ledo ritulininkai dėl baudų šešias minutes rungtyniavo be vieno žaidėjo, įmušė du įvarčius ir sumažino skirtumą iki minimumo.
Tai sukėlė šiokio tokio jaudulio. Jis buvo išsklaidytas tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis, kai Algis Žaromskis, pasinaudojęs tuo, kad plungiškių aikštelėje buvo mažiau, pelnė ketvirtąjį įvartį ir „Smūgis“ šventė pergalę rezultatu 4:2.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.