„Šokio revoliucijos“ laimėtoja – mažeikiškės ir tauragiškio pora

Finalo akimirka. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Sekmadienį baigėsi televizijos projektas „Šokio revoliucija“. Finalinėje projekto laidoje dalyvavo modernaus šokio, breiko bei pramoginių šokių atstovai.
Komisijos narių bei žiūrovų balsai nulėmė, kad projekto laimėtojais tapo 24 metų mažeikiškės Ievos Riepšaitės ir 23 metų tauragiškio Justino Mejerio pora.

I. Riepšaitė ir J. Mejeris žinomais tapo po to, kai internete pradėjo talpinti savo šokių video. Vieną pirmųjų šokėjų filmukų jau yra peržiūrėję daugiau nei 2 mln. žmonių.
Praėjusią savaitę bendraudama su „Santarve“, I. Riepšaitė papasakojo, kiek fizinių pastangų šokėjai įdeda ir kiek laiko skiria tam, kad televizijos žiūrovai galėtų stebėti kokybiškus pasirodymus.
Šokėja tuomet sakė, kad ir ji, ir jos šokių partneris J. Mejeris nepyksta, kai yra apibūdinami kaip „kitokie“ šokėjai. Pora savo pasirodymais televizijos projekte, į internetą keliamais filmukais laužo sportinių šokių taisykles ir nebijo būti už tai sukritikuojamais.
Mažeikiškės ir tauragiškio finaliniuose šokiuose susipynė visa tai, ką jie moka geriausio – sportiniai šokiai, akrobatinės figūros.
Komisijos bei televizijos žiūrovų balsai nulėmė, kad I. Riepšaitė ir J. Mejeris tapo projekto „Šokio revoliucija“ nugalėtojais.

 

2 Atsakymai į “„Šokio revoliucijos“ laimėtoja – mažeikiškės ir tauragiškio pora”

  1. Danielle parašė:

    Sveikinimai… Šaunuoliai…

  2. mazeikiete parašė:

    buvo verti nugaleti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*