Specialistai teigia: tymų plitimą sustabdyti gali tik skiepai(7)

Tags: ,
 • Dalintis
 • Facebook
 • Twitter

Paskutiniai komentarai

 • Tai jei imunitetas nesusiformuoja ir UAB “ULAC” nefinansuotų tokių straipsnių – kodėl reikia skiepytis? Iš baimės? Atsiprašau, vaikai, bet jei jus veikia mediciniai bauginimai, kur praktiškai visa vaistų reklama baugina simptomais, todėl kad tai reklama, todėl kad tai veikia hipochondrikus (nieko asmeniško, tai tik simptomatika)

 • Straipsnis apie tymų plitimą Kaune, rasite atsakymus visi čia klausianteiji ir ieškantys ligikos:

  https://www.lrytas.lt/sveikata/ligos-ir-gydymas/2019/03/15/news/ispedama-kitus-kauniete-atvirai-papasakojo-ka-teko-isgyventi-susirgusi-tymais-9593739/

 • Kame logika? Jei tave skiepijo – tai NĖRA pagrindo nerimauti, kad apsikrėsi tymais. Jei skiepytis nenori – tai ant savo galvos ir pergyventi taip pat nėra pagrindo. Problema kad norima primesti požiūrį prieš žmogaus valią. O gerųjų samariečių už farmacijos pinigus ir taip užtenka. Nebūtų pinigų – nebūtų ir tokios propagandos

 • Įdomu, iš kur tamsta žinote, kas rašo komentarus- vyras ar moteris? Jeigu to aiškiai nepasisako? O jei grįžtant prie temos, tai apie paskiepytus žmones nei staipsnyje, nei komentaruose ir nekalbama, užsikrečia tik neskiepyti ir nesirgę tymais žmonės (persirgę tymais imunitetą irgi įgyja).

 • Kada VISI skiepyti, kaip išviso tas virusas gali plisti ir apkrėtinėti skiepytus žmones? Primenu, kad skiepytieji būgtai turi imunitetą…

 • Užkrečiama labai paprastai, tymai tai liga plintanti oro – lašeliniu keliu, kaip ir gripas. Tymų infekcijos šaltinis – sergantis žmogus. Iš infekuoto asmens tymų virusas išsiskiria per kvėpavimo takus, pradedant pirmomis ligos dienomis, iš viso 4-7 dienas. Liga prasideda karščiavimu, kosuliu, sloga, akių junginių uždegimu. Po 1–2 dienų nuo ligos pradžios išberia, taigi tik tada diagnozuojama, kad tai tymai. O iki tol sergantis žmogus gali manyti, kad paprasčiausiai peršalo, ar tai koks nors kitas virusas ir taip užkrečia aplinkinius, juk tikrai daug žmonių sirguliuodami eina į darbą, mokyklas, parduotuves, ir į polikliniką.
  Taigi čia jokios reklamos nėra, kuo daugiau žmonės apie ligą žinos ir nevengs skiepytis patys ir skiepyti savo vaikų, liga nebeplis ir tuo visiems bus tik geriau.

 • Kokiu būdu vienas neskiepytas gali apkrėsti 12-18 skiepytų asmenų??? Šitą reklamą Santarvė galėtų apmokestinti

Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.