„Nafta“ išsigelbėjo paskutinėmis sekundėmis

Po šeštadienį iškovotos pergalės Mažeikių „Naftos“ salės futbolininkai šalies aukščiausios lygos pirmenybėse pakilo į trečiąją vietą. BE KOVOS NEPASIDAVĖ
Antrojo rato antrąsias rungtynes mūsų ekipa žaidė namuose su devintoje vietoje esančia Vilniaus „Akto“ komanda. Nors tai pirmenybių autsaideriai, kurie tik šį sezoną iškovojo teisę žaisti šalies aukščiausioje lygoje, tačiau dvikova parodė, kad ir jie žaisti moka gerai.
Rungtynės prasidėjo tradiciškai: jau antrąją minutę mažeikiškiai atsiliko 0:2. Tik tada mūsiškiai susizgribo ir pelnė net penkis įvarčius be atsako, o pirmąjį kėlinį laimėjo 5:3. Du įvarčius įmušė Vidmantas Vertelis, po vieną – Aurelijus Vekerotas, Antanas Bulošas ir Antanas Tautvydas.
Netikėtumai prasidėjo antrajame kėlinyje: vilniečiai ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį 6:5. Po šio šalto dušo mažeikiškiai, ir trenerių, ir sirgalių raginami daugiau smūgiuoti į vartus, vėl sukruto.
Likus žaisti dvi minutes Aurelijus Vekerotas išlygino rezultatą, o kai laikrodis skaičiavo paskutines dvidešimt rungtynių sekundžių, šis žaidėjas tolimu smūgiu išplėšė mažeikiškių pergalę rezultatu 7:6.

PER DU LAIPTELIUS
„Nežinau, kas buvo atsitikę žaidėjams pirmąsias dešimt antrojo kėlinio minučių: beveik nebuvo smūgių į vartus, žaidėme neagresyviai ir vos nenukentėjome. Tuo tarpu vilniečiai parodė, kad jie yra gera komanda ir tik taiklus smūgis paskutinėmis sekundėmis leido iškovoti tris taškus“, – teigė mažeikiškių treneris Kęstutis Kazlauskas.
Kitose turo rungtynėse Kauno „Inkaras“ 7:1 sutriuškino „Kėdainius“, Kauno „Nautara“ 3:1 privertė pasiduoti Alytaus „Alytį“, o Šiaulių „Alnida“ 5:2 nugalėjo „Akmenę“. Ture užfiksuota ir staigmena: Panevėžio „Aukštaitija“ namuose 4:5 turėjo pripažinti paskutinėje vietoje esančios Kauno „Reprobaltos“ komandos pranašumą.
Varžovų išbarstyti taškai leido mažeikiškiams, surinkusiems 21 tašką, iškopti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Šį sekmadienį jų laukia ypač svarbi dvikova: Mažeikiuose „Nafta“ žais su šeštoje vietoje esančia Panevėžio komanda, kuri turi 18 taškų. Pirmojo rato dvikova pasibaigė lygiosiomis 5:5.
Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video