„Nafta“ patyrė antrąjį pralaimėjimą

Antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė ir į antrąją turnyrinės lentelės vietą nukrito ilgą laiką Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos čempionate pirmavusi Mažeikių „Naftos“ komanda. NUSTŪMĖ Į ANTRĄJĄ VIETĄ
Antrąsias antrojo pirmenybių rato rungtynes mažeikiškiai žaidė išvykoje su Šiaulių „Alnidos“ futbolininkais.
Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis tapo aišku, kad mažeikiškių laukia sunki kova: šiauliškiai šeštą minutę po šešių metrų baudinio pelnė įvartį. Per pirmąjį kėlinį dar du kartus mūsų vartininkui teko išimti kamuolį iš vartų tinklo.
Vilties kibirkštėlė išgelbėti dar bent tašką sužibo penktąją antrojo kėlinio minutę, kai įvartį pelnė Vitalijus Daniličevas. Tačiau į tai vietos sportininkai vėl atsakė taikliu smūgiu. 33-iąją rungtynių minutę V. Daniličevas pelnė dar vieną įvartį, tačiau galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo šiauliškis G. Siciūnas. „Nafta“ patyrė antrąjį iš eilės pralaimėjimą rezultatu 2:5.
„Progų pasiekti įvartį turėjome daug, tačiau kamuolys niekaip nerado kelio į varžovų vartus. Tuo tarpu jie išnaudojo visas sukurtas progas ir pelnytai šventė pergalę. Gaila, tačiau šiose rungtynėse negalėjo padėti net keturi pagrindinės sudėties žaidėjai: R. Maciulevičius, E. Žukauskas, A. Tautvydas ir K. Nepas“, – apibūdino rungtynes rezultatyviausias ekipos žaidėjas Antanas Bulošas.
Šiuo mažeikiškių kluptelėjimu pasinaudojo Kauno „Nautara“, kuri rezultatu 9:5 įveikė Panevėžio „Aukštaitiją“ ir iškopė į pirmenybių lyderius.
Kito turo rungtynes mažeikiškiai žais šį savaitgalį namuose su Vilniaus „Akto“ futbolininkais.

KOVAS FILMAVO TELEVIZIJA
Praėjusios savaitės viduryje Lietuvos salės futbolo rinktinė dalyvavo tarptautiniame turnyre Prancūzijoje, kur, be mūsiškių, jėgas išmėgino Kipro, Slovėnijos ir vietos rinktinės.
Per pirmąsias rungtynes lietuviai, kurių gretose žaidė keturi „Naftos“ komandos žaidėjai, rezultatu 0:4 nusileido slovėnams.
Pasak rinktinės žaidėjo A. Bulošo, Slovėnijos komanda labai stipri.
„Pirmąjį kėlinį pralaimėjome tik rezultatu 0:1, tačiau antrajame varžovai dar kartą parodė gerą savo pasirengimą – visus tris įvarčius jie pelnė po standartinių padėčių. Matyti, kad ši rinktinė kartu žaidžia ne pirmus metus, ne veltui ji tapo šio turnyro nugalėtoja, finale net 5:0 sutriuškinusi prancūzus“, – sakė žaidėjas.
Kovoje dėl trečiosios vietos lietuviai sužaidė lygiosiomis 2:2 su Kipro komanda. Mušant šešių metrų baudinius Lietuvos rinktinė laimėjo rezultatu 4:3. Iš mažeikiškių po baudinį sėkmingai mušė A. Bulošas ir V. Daniličevas.
„Turnyras įsiminė ne tik iškovota trečiosios vietos taure, bet ir puikia organizacija, objektyviu teisėjavimu, didžiuliu sirgalių palaikymu. Vasarį dar turėjome vykti į turnyrą Vengrijoje, tačiau kol kas ši išvyka atidėta. Šį mėnesį bus traukiami Europos salės futbolo čempionato atkrintamųjų varžybų burtai, kurie išaiškins mūsų varžovus grupėje“, – sakė A. Bulošas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*