Sportas | 2005-07-12 02:43 | Autorius:
Versija spausdinimui

„Santarvės taurėje“ – pirmasis „Roventos“ įvartis!(0)

Penktadienį tęsėsi „Santarvės taurės“ pirmojo rato varžybos. „Gabijos“ gimnazijos stadione žiūrovai išvydo dar trejas futbolo varžybas.Per pirmąjį susitikimą susirėmė „Roventos“ ir Sporto mokyklos „Grėblių“ komandos. „Roventos“ futbolininkai savo gerbėjams pateikė staigmeną: per antrąjį kėlinį Arvydas Prialgauskas įmušė į priešininkų vartus pirmąjį įvartį!
Varžybos baigėsi SM „Grėblių“ komandos pergale 12:1. Po keturis įvarčius komandai pelnė Laurynas Šimkus, Renaldas Girgždys ir Marius Jasas.
„Gaisrinės“ ir „Elektrinės“ komandų dvikova tokios įvarčių gausos neatnešė, bet varžybos buvo pakankamai įtemptos ir įdomios. Kadangi tądien nežaidė gaisrininkų pasamdytas Antanas Bulošas, sporto gerbėjai išvydo tolygų abiejų komandų žaidimą.
Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis – 1:1. Komandoms po įvartį pelnė Vaidas Petrošius ir Mindaugas Kašėta. Per antrąjį kėlinį „Elektrinei“ po įvartį pelnė Vidas Daubaris ir Rimantas Stasius. Rungtynės baigėsi „Elektrinės“ pergale – 3:1.
Trečiosiose dienos rungtynėse savo meistriškumą demonstravo „Katafalko“ ir „Poilsiautojų“ komandos. Pirmasis šių rungtynių kėlinys taip pat baigėsi lygiosiomis – 1:1. Komandoms po įvartį pelnė Artūras Juodeikis ir Tomas Šakys. Per antrąjį kėlinį „Katafalko” sąskaitą dar vienu įvarčiu papildė Linas Sungaila. Daugiau įvarčių tądien žiūrovai nebeišvydo, „Katafalko“ jaunimas įveikė veteranų „Poilsiautojų“ komandą rezultatu 2:1.
Rungtynių vyriausiasis teisėjas Aldaras Pupliauskas teigė, kad pačios įdomiausios, profesionaliausios buvo trečiosios varžybos ir pagyrė puikiai žaidusius abiejų komandų vartininkus – Justą Končių ir Žilviną Jarutį.
Vakar pavakarę susitiko „Elektrinės“ ir „Katafalko“, SM „Grėblių“ bei „Gaisrinės“, „Roventos“ ir „Pušyno“ komandos. Trečiadienį vyks paskutiniosios „Santarvės taurės” pirmojo rato kovos.