Antrasis ratas pradėtas pralaimėjimu

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antrasis Lietuvos futbolo federacijos antros lygos Vakarų zonos ratas reprezentacinei Mažeikių „Atmosferos“ komandai prasidėjo nesėkme – ketvirtadienį išvykoje mažeikiškiai nusileido Kretingos „Minijai“.
Pirmajame rate rungtynes, kuriomis prasidėjo šios zonos pirmenybės, net trimis sausais įvarčiais buvo laimėję mažeikiškiai, tad ir dabar tarp turnyrinėje lentelėje kaimynystėje esančių ekipų buvo tikimasi atkaklios kovos. Ji buvo, tačiau šį kartą rezultatas buvo priešingas – 11-ąją ir 47-ąją rungtynių minutėmis kretingiškiai pelnė po įvartį ir užtikrintai nugalėjo rezultatu 2:0.
„Vyko lygus žaidimas, tačiau mes praktiškai nesusikūrėme nė vienos realios progos pelnyti įvarčio. Kretingos komanda gerokai vyresnė amžiumi ir galima sakyti, kad patirtis ir vyriškas žaidimas šį kartą lėmė pergalę: jie uždarė visus kelius prie savo vartų, mūsų jaunieji žaidėjai nerado priešnuodžių prieš jų gynybą“, – apie rungtynes trumpai kalbėjo komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Po šio pralaimėjimo mūsų ekipa tarp devynių komandų nukrito į septintąją vietą, per devynerias rungtynes pelniusi dešimt taškų. Antrąsias antrojo rato rungtynes „Atmosfera“ žais Mažeikiuose ateinantį ketvirtadienį, pusę septynių vakaro, jų varžovė bus Klaipėdos „Atlanto B“ komanda.

10 Atsakymų į “Antrasis ratas pradėtas pralaimėjimu”

 1. Jonas parašė:

  Pats tikrai nekursiu klubo-neturiu tiek kompetencijos,nei pinigų,bet patarti tikrai galėčiau. Mažeikiai 2 lygoje autsaideriai-mane niekaip neįtikinsit,kad tai normalu. Vadinasi esu teisus,kad nei žaidimas,nei komandos sudėtis, sirgalių tai netenkina. Vadyba prasta,jei negalima rasti rėmėjų,žaidėjų,kurie keltų futbolo lygį Mažeikiuose. Yra žymiai mažesnių miestelių,kaip pvz.Pakruojis 7t.gyventojų ir futbolas gyvuoja. Ten matyt kitaip organizuojamas darbas,nei Mažeikiuose.

 2. alfa parašė:

  nu tikrai nu,geda ne kitaip. Mes ir Kaunui,ir Vilniui pakraudavom,be pinigu,tik alaus budavo prie skardzio ir saslykines po varzybu,su guminiais bucais losem ir ka….O cia matai ner to,ner ano,vadyba kazkokia,pinigu reik.Pirmyn liutaaa ir viskas.

 3. Jonui parašė:

  Tai tu pats ikurk savo kluba. Matos, kad ismanai vadyba, esi komunikabilus zmogus, tau nekiltu problemu surasti pinigu komandai, sugrazinti vietinius zaidejus i miesta. Ypac tau nekyla problemu cia komentuoti ir burbuoliuoti, kad zmones prastai dirba, kad visi prastai zaidzia. Tai imkis inciatyvos ir mes laukiam taves su nauju futbolo klubu Mazeikiuos, manau, tu greit tai padarysi….

 4. Jonas parašė:

  Na ir viskas kaip ant delno. Bloga Atmosferos vadyba,jei mažeikiečiai nenori žaisti už savo miesto komandą,o žaidžia Akmenėje,Telšiuose ir t.t Tuom viakas ir pasakyta.

 5. Jonui parašė:

  Nesu iš komandos. Labiau domėkitės futbolu, pakalbėkit su mažeikiškiais futbolininkais kurie žaidžia už Telšius, Akmenę, Palangą, kurie išvyko į Norvegiją, gal daugiau suprasite…

 6. Jonas parašė:

  Kadangi domuosi,tai būtinai pasidomėsiu apie Gargždų komanda-amžius,atlyginimai. Kas neleidžia Mažeikiams įsigyti kokių afrikiečių ar kokių ukrainiečių už arbatos stiklinę. Matyt gerbėjas ir esate iš komandos. Užmyniau ant kojos,už neveikimą. O apie gerumą Atmosferos,parodo lentelė.

 7. Jonui parašė:

  Gerbiamas Jonai, tikriausiai žinote kad Atlantas turi pagrindinę ir B komandą. Pagal situaciją, pagrindinės sudėties žaidėjai yra išleidžiami žaist antroje lygoje, tad gali būti nemažai patyrusių žaidėjų, kaip ir buvo per pirmas rungtynes. Jei apie Gargždus nežinot, geriau nerašykit. Jų amžiaus vidurkis žaidžiant su Akmene – 29 metai. Reikia tik džiaugtis kad mūsų jaunimas pakankamai gerai žaidžia.

 8. Jonas parašė:

  Atmosfera-privatus klubas. Akmenį metu į klubo daržą. Kas turėtų rūpintis komandos biudžetu,koplektacija,jei ne komandos vadovybė? Sekančiam ture atvažiuos Atlantas-2,ten amžiumi tikrai nebūs vyresni. Jei būs neigiamas rezultatas ką tada tamsta gerbėjas atsakysite? Be to jei pinigai pagrindinė jaunų žaidėjų motyvacija,tai atsakykite kokius pinigus gauna Gargždų veteranai-Pramogos? Abejoju,kad jiems mokamos algos ir jie lentelėje pirmi. Yra toks pasakymas-nenorintis ar negalintis ieško priežasčių,o norintis visada ieškos išeities. Mums tiktų pirmas varijantas.

 9. Gerbėjas parašė:

  Kas bent kiek domisi antra lyga mato, kad komandų pagrindą sudaro vyresni žaidėjai, o jaunimas tik papildo komandą. Pas mus atvirkščiai- pagrindas jaunimas ir keli vyresni žaidėjai papildo komandą. Jaunimui labai sunku kovot su vyresniais, tad, Jonai, blauzdų nėra ko lyginti. Ta pati Minija po pirmo rato pasipildžiusi 3-mis žaidėjais,o mūsų komanda susilpnėjo – išvyko keletas žaidėjų.
  Gėda, ne Atmosferai, o mums, mažeikiškiams, kad nesugebame vystyt, išlaikyt futbolą aukštame lygyje.

 10. Jonas parašė:

  Tokie rezultatai-gėda klubui Atmosfera. 2lyga,mėgėjiška lyga,jaunimas neparuošiamas nugalėti. Buvo treneris S.Vertelis,tai buvo žaidėjai kovotojai,o dabar….nepykit skystablauzdžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*