„Atmosfera“ pralaimėjo vilniečiams

Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos čempionate nesėkmę patyrė Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai – sekmadienį išvykoje jie 0:3 nusileido „FK Vilniui“.

Rungtynių rezultatas neatspindi aikštėje vykusios kovos – pirmą kamuolį į mūsų ekipos vartus vilniečiai pasiuntė tik paskutinę pirmojo kėlinio minutę, iki tol vyko apylygė kova.
Kitas įvartis į mūsų vartus krito antrame kėlinyje sužaidus dvidešimt minučių, o trečias – priešpaskutinę rungtynių minutę, kai į „Atmosferos“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, o mūsų ekipoje dėl raudonų kortelių žaidimo tęsti negalėjo Rokas Gecevičius ir Karolis Gricius.
Šį sezoną 15-tą vietą užimančiai „Atmosferai“ liko sužaisti ketverias rungtynes. Šeštadienį mažeikiškių laukia rungtynės namuose – jie susitiks su trečioje vietoje žengiančiu Kėdainių „Nevėžiu“.