„Atmosferos“ futbolininkai nusileido kupiškėnams

Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos pirmenybėse pergalės džiaugsmo dar nepatyrė „FK Atmosferos“ futbolo komanda – savaitgalį išvykoje jaunieji mažeikiškiai nusileido „Kupiškio“ futbolininkams.

Šeštojo pirmenybių turo rungtynių pirmas kėlinys pasibaigė nulinėmis lygiosiomis. Ketvirtą antro kėlinio minutę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį, kėlinio viduryje jie pelnė ir antrą įvartį. Trečias įvartis į mažeikiškių vartus krito rungtynių pabaigoje po vienuolikos metrų baudinio.
Rungtynės pasibaigė kupiškėnų pergale 3:0. Tai ketvirtas mūsų ekipos pralaimėjimas, mažeikiškiai turi du taškus ir tarp 16 lygos komandų yra 15-oje vietoje.
Šį sekmadienį Mažeikiuose vyks dviejų lygos autsaiderių susitikimas – „Atmosfera“ priims paskutinėje vietoje esančią Vilniaus „Žalgirio B“ vienuolikę.

3 Atsakymai į “„Atmosferos“ futbolininkai nusileido kupiškėnams”

1. Robertas parašė:

Dabar neleidžia galimybės pasistiprinti,uždaras langas. Tai reikėjo daryti prieš sezono pradžią arba įpusėjus sezonui,kai atsidarys perėjimų langas. O tada jau gal ir sunku būs išsikrapštyti iš dugno.

2. Tiksliai pastebėta parašė:

KAD sekmadienį vyks dviejų autsaiderių (papildant – lūzerių) dvikova, teisingiau DERBIS, kas toliau užims “garbingą” paskutinę vietą. Manyčiau, kad mūsų miesto komandos šansai paiimti tą vietą (ir joje ilgai įsitvirtinti) yra itin realūs. STIPRINKITE sudėtį, o ne juokus krėskit, keitimui leidžiant turbūt tik 15 m. teturinčius vaikus.