Sportas | 2019-05-06 09:32 | Autorius:
Versija spausdinimui

„Atmosferos“ futbolininkai nusileido kupiškėnams(3)

Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos pirmenybėse pergalės džiaugsmo dar nepatyrė „FK Atmosferos“ futbolo komanda – savaitgalį išvykoje jaunieji mažeikiškiai nusileido „Kupiškio“ futbolininkams.

Šeštojo pirmenybių turo rungtynių pirmas kėlinys pasibaigė nulinėmis lygiosiomis. Ketvirtą antro kėlinio minutę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį, kėlinio viduryje jie pelnė ir antrą įvartį. Trečias įvartis į mažeikiškių vartus krito rungtynių pabaigoje po vienuolikos metrų baudinio.
Rungtynės pasibaigė kupiškėnų pergale 3:0. Tai ketvirtas mūsų ekipos pralaimėjimas, mažeikiškiai turi du taškus ir tarp 16 lygos komandų yra 15-oje vietoje.
Šį sekmadienį Mažeikiuose vyks dviejų lygos autsaiderių susitikimas – „Atmosfera“ priims paskutinėje vietoje esančią Vilniaus „Žalgirio B“ vienuolikę.

• Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Paskutiniai komentaraivisi komentarai

• Dabar neleidžia galimybės pasistiprinti,uždaras langas. Tai reikėjo daryti prieš sezono pradžią arba įpusėjus sezonui,kai atsidarys perėjimų langas. O tada jau gal ir sunku būs išsikrapštyti iš dugno.

• KAD sekmadienį vyks dviejų autsaiderių (papildant - lūzerių) dvikova, teisingiau DERBIS, kas toliau užims "garbingą" paskutinę vietą. Manyčiau, kad mūsų miesto komandos šansai paiimti tą vietą (ir joje ilgai įsitvirtinti) yra itin realūs. STIPRINKITE sudėtį, o ne juokus krėskit, keitimui leidžiant turbūt tik 15 m. teturinčius vaikus.

• Eilinė (ir tikrai dar nepaskutinė) "pliūcha" mūsų komandai. Na ko norėti, jei vos ne su vaikų komandis sudėtimi lošia I lygoje. Ir dar klausimas būtų vyr. treneriui ir/ar kitiems atsakingiems už komandos suformavimą asmenims. Kam tą juoduką iš Akmenės komandos parsitempėt, ar jo pareigos komandoje - atsarginių suolelio tvarkdarys.