Mažeikiai, Sportas | 2015-05-21 12:03 | Autorius:
Versija spausdinimui

„Atmosferos“ futbolininkai patyrė pralaimėjimą(7)

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Skaudų pralaimėjimą ketvirtajame Lietuvos antros lygos Vakarų zonos pirmenybių ture patyrė jaunieji Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai.

Nesėkmingas – antrasis kėlinys

Rungtyniaudami be kelių pagrindinių puolėjų, mažeikiškiai išvykoje rezultatu 1:5 (pirmasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis 1:1) pralaimėjo Gargždų „Pramogos SC“ futbolininkams.
„Rezultatas neatspindi rungtynių eigos – pirmajame kėlinyje turėjome keletą progų, tačiau pritrūko sportinės laimės, būtume pelnę dar bent vieną įvartį, ir vaizdas aikštelėje jau būtų pasikeitęs. Antrajame kėlinyje vėl neišnaudojome keleto progų, gynyboje nesugaudėme kelių žaidėjų ir praleidome apmaudžius įvarčius. Vis dėlto neatrodėme taip blogai, kaip rodo rezultatas“, – varžybas komentavo pirmojo kėlinio pabaigoje išlyginamąjį įvartį iš baudinio mūsų ekipai pelnęs Renatas Žebrauskas.

Nukrito turnyrinėje lentelėje

Po šių rungtynių Mažeikių ekipa nukrito į penktąją turnyrinės lentelės vietą, zonoje pirmauja gargždiškiai.
Penktojo turo „Atmosfera“ nežais, dabar mūsų ekipos rungtynes matysime tik birželio šeštąją miesto dirbtinės dangos aikštelėje, kur vienuoliktą valandą mažeikiškiai susikaus su antrąją vietą užimančia Biržų „Širvėna“.
Šios rungtynės bus futbolo šventės, skirtos Mažeikių futbolo devyniasdešimtmečiui paminėti, dalis.