„Atmosferos“ tikslas – pateikti į geriausiųjų aštuntuką

Po dviejų pergalių iš eilės „Atmosferos“ futbolininkai suklupo savo aikštėje – jie nusileido vienam iš pirmenybių lyderių.

Sekmadienį Mažeikių centriniam stadione vietos „Atmosferos“ komanda, dalyvaujanti 9-ajame Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos čempionato ture, priėmė vienus iš pirmenybių lyderių – pralaimėjimų dar nepatyrusią, antroje vietoje žengiančią „Jonavos“ ekipą.
Pirmasis rungtynių kėlinys mažeikiškiams susiklostė nesėkmingai – 30-ąją ir 41-ąją minutėmis svečiai pelnė po įvartį ir prieš antrąją rungtynių pusę pirmavo rezultatu 2:0. Antrajame kėlinyje mūsų ekipa žaidė gerokai stipriau, 58-ąją rungtynių minutę Marius Papšys realizavo į jonaviškių vartus paskirtą vienuolikos metrų baudinį. Ir vis dėlto rezultato išlyginti nepavyko – mažeikiškiai patyrė nesėkmę rezultatu 1:2.
„Nuo stipriausių komandų aštuntuko mus skiria tik vienas taškas, tad esame išsikėlę uždavinį po pirmojo rato patekti į stipriausiųjų gretas ir su jais varžytis“, – „Santarvei“ sakė treneris Evaldas Razulis.
Šį šeštadienį mažeikiškių laukia svarbi dvikova – Kretingoje jie susitiks su laipteliu žemiau stovinčia vietos „Minija“, kurios sąskaitoje kol kas tik 5 taškai.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.