Autolenktynininkai vėl varžysis Viekšniuose

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Nepalankūs orai jaukia ir mažeikiškių autolenktynininkų planus – jau atšauktas vienas pirmenybių etapas. Tačiau šios sporto šakos sirgalius po metų pertraukos vėl nudžiugins ralio sprinto varžybos Viekšnių apylinkėse.

Praėjusį sezoną Lietuvos automobilių sporto ralio sprinto čempionatą laimėjo Mažeikių automobilių sporto klubo atstovai. Šie metai prasidėjo ne tik dėl nepalankių orų neįvykusiu etapu, bet ir kilusia sumaištimi tarp pagrindinių ralio lenktynių organizatorių ir šalies ralio sprinto čempionate ketinančių dalyvauti sportininkų.
„Sprinteriai“, kurie paprastai varžosi kiek silpnesne ir pigesne technika, nenori dalyvauti pagrindinėse šalies ralio lenktynėse po to, kai pagrindinė varžybų dalyvių dalis jau bus įveikusi greičio ruožus. Žinant mūsų žvyrkelių dangas, suprantama, kad startuoti, kai galingą techniką vairuojantys kolegos jau yra palikę trasoje keliasdešimties centimetrų gylio vėžes, nesinori: tai ir technikos laužymas, ir papildomi pavojai. Todėl norintys startuoti, kiek mažesnius biudžetus surenkantys ralio sprinto entuziastai ieško alternatyvių galimybių“, – informavo Mažeikių ASK vadovas Vitalijus Plastininas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*