Autolenktyninkus persekiojo nesėkmės

Vitalijaus ir Vytenio Plastininų ekipažo automobilis po pirmojo važiavimo patyrė gedimus, kurie neleido baigti etapo. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikių ASK atstovams ne itin sėkmingai susiklostė automobilių ralio sprinto etapas Kurtuvėnuose – trims čia startavusiems ekipažams pavyko iškovoti tik vieną prizinę vietą.

Kurtuvėnuose vyko ketvirtasis Lietuvos automobilių rali sprinto čempionato etapas, kuris sykiu buvo ir kaimyninės Latvijos pirmenybių ketvirtasis etapas. Jame varžėsi 54 ekipažai, tačiau, kaip teigė Mažeikių ASK vadovas Vitalijus Plastininas, lenktynininkams jis buvo nesėkmingas – finišavo tik 21 ekipažas.
Tarp nelaimėlių buvo ir du Mažeikių automobilių sporto klubo ekipažai – Vitalijaus ir Vytenio Plastininų automobilis jau pirmajame etape miške  nuvažiavo nuo kelio ir „pasimovė“ ant kelmo, sudužo žibintai, tad dar po trijų važiavimų teisėjai nusprendė, kad dėl to jie negali dalyvauti varžybose. Mūsų klubui atstovavęs latvių Vigo Rubenio ir Kristapo Eglites ekipažas kovą baigė jau po pirmo važiavimo – po šuolio nuo kalniuko jų „Subaru Impreza“ automobiliui lūžo amortizatorius.
Iš mūsų komandos tik Tadas Sireika ir Giedrius Šileikis važiavo ramiai, užtikrintai ir su savo „BMW Compact“ užėmė antrąją vietą.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*