Automobilininkų sezonas artėja prie pabaigos

Lenktynių dalyvių priekyje – Mažeikių ASK automobilis „Peugeot 308“ (Nr.20). Nuotrauka iš klubo archyvo

Savaitgalį dviejuose automobilių sporto čempionatų etapuose dalyvavo Mažeikių automobilių sporto klubo ekipažai. Vienos pirmenybės jau baigėsi, kitose mažeikiškių laukia paskutiniai startai.

Piarnu vyko ketvirtas ir paskutinis Šiaurės Europos šalių automobilių žiedinių lenktynių šešių valandų varžybų etapas, kuriame varžėsi Mažeikių ASK ekipažas, kuriam šį kartą atstovavo Vitalijus ir Vytenis Plastininai bei Vytenis Gulbinas. Šiose varžybose mūsų klubo atstovai rungtyniauja automobiliu „Peugeot 308 Racing Cup“ – tokio modelio automobiliai gaminami nuo 2017 metų, į Mažeikius atkeliavęs automobilis – 57-as labai ribotoje pagamintų egzempliorių serijoje.
Pasak komandos vadovo Vitalijaus Plastinino, paskutiniame etape Estijoje pasirodyta panašiai, kaip ir prieš tai vykusiuose etapuose, – bendroje įskaitoje užimta dešimtoji vieta, savo klasėje – pirmoji vieta.
„Etapas buvo įdomus: trasa Estijoje nauja, saulę keitė lietus, lietų – saulė, iki tol etapuose neturėjome susidūrimų, o štai čia jau starte gavome smūgį į galinę dalį. Kita vertus, avarijų nebuvo daug – tik kartą į trasą išvažiavo saugos automobilis, kai palyginimui etape Rygoje saugos automobilis buvo išvažiavęs į trasą septynis kartus“, – dalijosi įspūdžiais lenktynininkas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*