Automobilininkų tikslas – pasirodyti geriausiai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių automobilių sporto klubas iš kitų mūsų rajone veikiančių klubų išsiskiria tuo, kad ne tik dalyvauja čempionatuose, bet ir kasmet Žemaitijos regionui dovanoja bene vienintelį automobilių sporto reginį – šalies ralio sprinto čempionato etapą.

Džiugina renginiu

Rugpjūčio 19-ąją Mažeikių automobilių sporto klubas Lietuvos ralio sprinto pirmenybių ketvirtąjį etapą organizuoja jau septintą kartą – vienais metais buvo vesti du etapai.
„Šiemet planuojame, kad renginys, kuriame bus dešimt greičio ruožų, vyks vieną dieną. Kiekvienais metais truputį keičiame kelius, kuriais važiuos lenktynininkai, šiemet varžysimės kompaktiškai Viekšnių apylinkėse, todėl ir renginys vadinsis „Viekšniai 2017“, – sakė klubo vadovas Vitalijus Plastininas.
Likus kelioms savaitėms iki varžybų pradžios, jau užsiregistravo 60 dalyvių. Atvažiuos sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, pirmą kartą atvyksta ekipažų iš Ukrainos, planuoja dalyvauti ir estų. Mažeikių ASK garbę gins penki ekipažai.

Specializuojasi sprinte

Šešerius metus gyvuojanti Mažeikių ASK šiuo metu jungia 14 narių, kurie yra licencijuoti Lietuvos automobilių sporto federacijoje, klubas pagrindinį dėmesį skiria vienam šį federacijos kultivuojamų čempionatų – raliui sprintui.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video