Bikerniekų trasoje – dar viena pergalė

Nuotr. iš organizatorių archyvo

Mažeikių automobilių sporto klubo ekipažas Šiaurės Europos zonos šešių valandų žiedinių lenktynių turnyre žengia pergalingai – Bikerniekų trasoje vykusiame trečiajame šių lenktynių etape savo klasėje vėl iškovota pirmoji vieta.

Mažeikių ASK ekipažas, kurį sudarė Vitalijus ir Vytenis Plastininai, Vytenis Gulbinas ir Egidijus Gelūnas, varžėsi „A3000“ įskaitoje su automobiliu „Peugeot 308 RC“. Šešias valandas trukusių lenktynių metu Bikerniekų trasoje, kuri yra 3662 metrų ilgio, mūsų klubo ekipažas apsuko 236 ratus. Mažeikiškiai aplenkė „Helios Sport“ ekipažą, kuris važiavo automobiliu BMW E46, ir „Bruno Racing Team“, kurie varžėsi su BMW 330 automobiliu.
„Iškovoję trečiąją pergalę trečiajame etape, stipriai atitrūkome nuo mus besivejančių varžovų – mūsų sąskaitoje yra 180 taškų, artimiausių persekiotojų kraitis – 100 taškų. Liko vienintelis etapas, kuris mums nelabai ką lems, tačiau dalyvausime – kaip debiutantai norime užtikrintai nugalėti. Taip pat siunčiame vieną iš savo atstovų – Vytenį Gulbiną su kita komanda į Barseloną, kur jis dalyvaus 24 valandų žiedinėse lenktynėse“, – komentavo komandos vadovas V. Plastininas.
Gegužę Mažeikių ASK ekipažas nugalėjo trasoje Latvijoje, birželį – trasoje Suomijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*