Debiutantai pasidavė Mažeikių futbolininkams

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šeštadienį įvarčių gausa pasižymėjo Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynės Mažeikiuose: mūsų miesto „VIP“ salės futbolo komanda didele persvara nugalėjo lygos debiutantus – Jonavos „Vikingus“.

Po keturių pirmųjų rungtynių minučių „VIP“ jau pirmavo rezultatu 3:0 – Marius Šluta pelnė du įvarčius, Antanas Bulošas – vieną. Iki pertraukos du įvarčius pelnė Andrius Mika ir vieną – Valdas Rubel, svečiai atsakė tik vienu.
Antrajame kėlinyje „VIP“ išlaikė saugų atstumą nuo varžovų, dar du įvarčius pelnė V. Rubel, vieną – Edvinas Blažys. Tik paskutinėmis rungtynių minutėmis mažeikiškiai leido varžovams pelnyti du įvarčius, tad šio sezono čempionate šventė antrą pergalę – 9:5.
Tarp dešimties komandų „VIP“ dabar užima penktą vietą. Šį šeštadienį mažeikiškių futbolininkų  laukia dvikova namuose su tiek pat pergalių turinčiu Klaipėdos „Koralu“ (turnyro lentelėje – ketvirta vieta).