Dviratininkai uždarė „Kritinės masės“ sezoną

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Jau ne vienerius metus Mažeikiuose vyksta „Kritinės masės“ važiavimai. Paskutinįjį rugsėjo penktadienį dviračių entuziastai uždarė sezoną.
Visame pasaulyje kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį vyksta akcija „Kritinė masė“. Jos metu žmonės su dviračiais ir savaeigiu transportu masiškai važiuoja gatvėmis, taip stengdamiesi atkreipti visuomenės dėmesį į gamtą bei sveikatą tausojančias ekologiškas transporto priemones.
Mažeikiškis dviračių entuziastas Vytautas Valantinas sako, jog jau nebesuskaičiuoja, kiek iš viso „Kritinės masės“ žygių yra surengęs.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Vien šiemet tokių žygių buvo šeši, pirmasis vyko balandžio pabaigoje. Ir, nors paskutinį rugsėjo penktadienį bendraminčiams sakė, kad šiemet tai jau buvo paskutinis „Kritinės masės“ važiavimas, V. Valantinas neatmetė galimybių, kad dviračiai iš garažų, sandėliukų ir balkonų išriedės dar ir spalį.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Dviratininkai uždarė „Kritinės masės“ sezoną”

  1. dviratistas parašė:

    Ne į temą, bet kur Mažeikiuose kolegos patartų ratą pasitiesinti? Nėra kokio auksarankio? Birutės g. apeinu ratu, tiesiog nepernešu to povo, kuris gražiai čiulba, kai dviratį siūlo, o po to pasibaigia melodija… :)))))))

  2. Ot parašė:

    gausus burys,ziurek net virs 10:))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*