Emocingos rungtynės baigėsi mažeikiškių pergale

Mažeikių ekipos kapitonas Edvinas Blažys (raudona apranga) šeštadienio rungtynėse pasižymėjo net tris kartus. Kazio PAULAUSKO nuotrauka

Praėjusį šeštadienį Mažeikių sporto komplekso salėje vykusios Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynės tarp turnyrinės lentelės kaimynų Mažeikių „VIP“ ir „Akmenės“ salės futbolininkų pasižymėjo tiek permaininga kova, tiek emocijomis: mūsų ekipai skirtos aštuonios, akmeniškiams –net šešiolika baudų. Mūsų komanda šio pranašumo neišnaudojo – nerealizavo trijų dešimties metrų ir vieno šešių metrų baudinio.

Visas rungtynes, jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių akmeniškiai buvo besivejančiųjų vaidmenyje: trečiąją minutę mažeikiškius į priekį išvedė Edvinas Blažys, po minutės svečiai rezultatą išlygino, dešimtą minutę Žilvinas Banys „VIP“ vėl išvedė į priekį, po keturių minučių akmeniškiai rezultatą išlygino. Tašką pirmajame kėlinyje padėjo Rokas Gecevičius, po kurio taiklaus smūgio mūsų ekipa pirmavo rezultatu 3:2.
Antrojo kėlinio pirmąją minutę svečiai rezultatą vėl išlygino, tačiau vienas po kito Edgaro Stankevičiaus pelnyti du įvarčiai leido mūsų komandai išsiveržti į priekį dviejų įvarčių skirtumu. Tačiau tai buvo ne pabaiga: kėlinio viduryje Akmenės salės futbolininkai vėl išlygino rezultatą.
Viską lėmė du dešimties metrų baudiniai, Edvino Blažio realizuoti paskutinėmis rungtynių minutėmis. Tai ir leido švęsti pergalę rezultatu 7:5.